W7

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

Pórusminimalizáló primer, amellyel tartósabb lesz a sminked.

Ár: 2190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Darsa

2018. július 10.

Első primerem és nem is tervezem, hogy kipróbálok mást. Érzékeny, pattanásosodni hajlamos bőröm is kedveli a terméket, sokkal puhább tőle, de nem pattog ki, nem viszked. Kényelmes az egész napi viselete is és valóban egységesebb, tartósabb a sminkem tőle. A leginkább "csúszós-mászós" alapozómat is tartóssá tette. Valamennyire mérsékli a csillámos szemhéjpúder potyogását, de ezzel azért Ő sem tud teljes mértékben leszámolni. Nagyon szeretem a púderos illatát, ami ahogy felkenem el is tűnik. Hamar beszívódik, de kevés is elég belőle. Én olyan fehér vagyok, mint a fal, de nem látszik a színe a bőrömre kenve. Ez egy csoda, ennyi pénzért meg aztán méginkább az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate