W7

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Miaaa29, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2014. november 4.

Egyenletessé teszi az arcbőrt és kiegyenlíti a színtónusát.

PlAdrienn1988

2018. július 26.

Eddig a fehéret használtam, de már vár itt egy zöld is, hogy kipróbáljam. Nagyon érdekes az állaga amikor felviszem a bőrömre, de tökéletes sminkalap. Az alapozó és a szemhéjpúder is sokkal tökéletesebben néz ki az arcomon. Egy ideig nagyon jól mattít is, de nem kelt száraz hatást. Én nagyon szeretem. Az e-bayen szereztem be, Angliából 1 hét alatt itt volt, és sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

An90

2018. január 1.

Több youtube-os sminkes videóban is ajánlották már, így ebay-ről rendeltem egy lilát kb. az itthoni ár feléért. Csak alkalmakkor sminkelem magam, a mindennapokban csak egy kis alapozót használok. Primert eddig nem használtam, így összehasonlítási alapom nincs. Nagyon jó, könnyed állagú, felkenés után nem érezhető, nem nehezíti el a bőrt, selymes tapintást varázsol. Kevés kell csak belőle, tartósabb a smink, mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Beu

2017. április 2.

Zöld van meg. Még nem volt kimondott primerem, de úgy éreztem kell valami és a pirosság miatt emellett döntöttem. Húú, hát az állaga olyan fura, mikor elkezdem eldolgozni olyan érdekes púderes hatása lesz. Valóban szebben mutat a bőröm, könnyebb rá alapozózni. Szerencsére semmi illata nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Amarcordia

2016. december 17.

A lilát vásároltam meg és használom. Nagyon jó az állaga, könnyed és szó szerint azonnal eggyé válik a bőrrel, és annak finom, selymes tapintása lesz. Sokkal szebben lehet rá alapozni. Én 1190Ft- ért vettem akciósan. Sokáig elég lesz és mivel elégedett vagyok vele így nagyon meg is érte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

linszu

2015. május 19.

A zöld van meg pirosság ellen és tényleg nagyon hatásos. Nem sűrű, nehéz primer, hanem egy könnyed állagú, így nagyon könnyű eldolgozni és az arcom utána selymes tapintású.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 19.

eszterlánc

2014. november 24.

Nekem a zöld van meg, és nagyon bevált. Szépen eltünteti a piros foltokat, egységes lesz tőle a bőr. Kevés kell belőle, nagyon könnyű ekenni. Illata semleges, így nem keveredik, ha mást is használok fölé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.