Walmark

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

Hialuronsav, ligetszépe magolaj, szilícium és koenzim Q10 tartalmú étrend-kiegészítő a szép bőrért

A ligetszépe magolaj hozzájárul a bőr rugalmasságához, egészségéhez. A kollagén és a hialuronsav a bőr szerkezeti eleme. A szilícium részt vesz a kollagénképződésben, ezáltal támogatja a bőr rugalmasságát. A Viaderm Skin Beauty csak természetes színezéket tartalmaz.

• Hialuronsav 10,0mg / 2 kapszula
  • Ligetszépe magolaj (gamma-linolénsav tartalom: 10 %) 700,0mg / 2kapszula
  • Szilícium20,0mg / 2 kapszula
  • Koenzim Q1030,0mg / 2 kapszula

umpalumpa

2014. szeptember 24.

Egy hónapig szedtem. Eredetileg az ekcémás tüneteimre kerestem ligetszépe olaj kapszulát (tudom, h van olaj is, de azt nem bírom megenni brrr...) Épp nem volt és ezt ajánlották. Azt hiszem hosszabb távon jobban működött volna, de így is az vettem észre, hogy enyhébbek a tünetek. A Q10-től kicsit energikusabb voltam. Más dolog nem tűnt fel. (Most egy sima ligetszépe mag-olaj kapszulával próbálkozom, meglátom annak milyen hatása lesz.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Nem hivatalos INCI név. Étrendkiegészítőkben használatos csomósodásgátló anyag.