Waltz 7

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1 tabletta   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: margit17, Módosítva: 2019. február 22.

Kiszerelés:   1 tabletta
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

"Kényeztesse magát ezer rózsaszirom aromájával. Aranyozza be hangulatát a mindennapos zuhanyzása. Melegvíz hatására színtiszta illóolajok párolognak ki a tablettából. A tradícionális aromaterápia ihlette. Természetes esszenciális olajokkal, a beltéri levegő javítására fejlesztett termék."

Glowycosmeticsblogspot

2019. augusztus 14.

Állandóan azért panaszkodtam az uramnak, hogy nincs kádunk és nem tudom kiélvezni a habfürdőket és a cuki fürdősókat!
MIKOR MEGLÁTTAM EZT! VÉGRE EGY ZSENIÁLIS EMBER akinek megkellene gazdagodnia ebből az ötletből.xD

Igazság szerint elég drága, mert csak egy használatra használja az ember, de nem tudtam ott hagyni és milyen jól tettem.
( PONT MOST OLVASTAM EL A HÁTSÓ OLDALON, AHOL ELTAKARJA A PAPIR, HOGY 2 ALKALMAS xD)

Nekem egyébként ez a rózsa illat nem igazán jött be.

Csak azért írtam igazából, hátha most megtalálja egy olyasvalaki, aki mindvégig erre vágyott. xD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Nekem egyébként ez a rózsa illat nem igazán jött be.

Ad-Namah

2019. június 11.

Akciósan vettem ezt is és a levendulás társát, és nem tudom hogyan lehetne kéz elvágás nélkül ketté osztani a tablettát, de törni nem lehet. Nekem egy tabletta egy használatra volt elég, az illata nagyon jó mindkettőnek, de teljes áron elég drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

kismadár

2019. március 12.

Kb. 3 zuhanyzásra elegendő. Nagyon kellemes igazi rózsa illata van, viszont szerintem nem túl intenzív. A mi zuhanykabinunk teljesen zárt, ebből kifolyólag sokkal intenzívebb aromaterápiás hatásra számítottam. Ha erősebb hatása lenne, biztos sűrűn újra venném, mert egyébként az illat nagyon el van találva, de így sajnos könnyen nélkülözhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Tvylvis

2019. március 3.

Én a kádfürdő nagy barátja vagyok, főleg hideg időben. Valami rendelés mellé kaptam ezt a tablettát, és gondoltam, pezsgőfürdőnek elhasználom. Nagyon kellemesen csalódtam, isteni, természetes rózsaillat öntötte el a fürdőszobát. Nem irritált, nem szárított. Őszintén szólva szívesen újraveszem, ha látom valahol. Jó szívvel ajánlom kádfürdőhöz is, de csak akkor, ha szeretitek a rózsaillatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

margit17

2019. február 23.

Kíváncsiságból rendeltem egy darabot, még tavaly decemberben. Az illata nagyon finom rózsás, de nem túlzottan tartós. Nekem könnyen feloldódott a zuhanyzóban és nyomot sem hagyott maga után. Viszont használat után láttam a papírján, hogy egy tabletta két alkalomra elegendő, viszont nem tudom hogyan lehetne ketté osztani. Van a közepén egy kis bevágás, de maga a tabletta nagyon tömör, nem lehet eltörni. Az illata miatt három csillag, de sem tartósságban, sem hatásban nem éri meg számomra teljes áron újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.