WANT

Ár:   $43.74   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lamirabelle, Módosítva: 2021. április 6.

Ár:   $43.74
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az erős sminkkel, mérgező szennyeződésekkel és porral kesztyűs kézzel is el lehet bánni. Ez a gyengéd, nem habzó lemosó 60% finomítatlan nyers mézből és céklaporból készült, hogy szárítás nélkül távolítsa el a piszkot, nyugtassa a gyulladásokat, kiegyensúlyozza és lágyítsa a bőrt.

Hidratálók: Honey, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil