Water-Jel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml, 120 ml és 240 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lasiodora, Módosítva: 2011. szeptember 19.

Kiszerelés:   50 ml, 120 ml és 240 ml
Kategória:   Egyéb

A Burn Jel égési zselé hatékony segítség égési sérülés, vagy egyéb felhámsérülés esetén.
Alkalmazható pl. napégés, szúnyogcsípés, csalánszúrás, horzsolás esetén is.

Különböző kiszerelésekben kapható.

Scatty

2014. március 14.

Mindig van nálam otthon, mert elég kétbalkezes vagyok, így többször égettem már meg magam, de ez mindig segített, egyből hűsített, ezzel csökkentve a fájdalmat, és hamar el is múltak tőle a sérüléseim. Szívből ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.