Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Lágy arctisztító tej normál és száraz bőrre. Megőrzi a bőr természetes egyensúlyát anélkül, hogy a saját védekező funkcióit csökkentené.

natasa

2017. március 21.

Használom mellette a 2in1 arctisztítót is, és azt sokkal jobban szeretem. Gondoltam, jó lenne valami kíméletesebb is, ezért megvettem. Úgy veszem észre, hogy nem annyira szereti a bőröm. A másik mintha jobban, alaposabban is tisztítana. Nehezebb adagolni is, az illata sem tetszik. Kicsit csalódott vagyok, sokkal jobbat vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

cicababa

Korcsoport: >54
2015. június 27.

Finom, jól tisztít, és aki szereti a "zöld illatokat", annak élmény minden mosakodásnál. Sajnos az üveg, bármennyire is szép kék, a kupakos megoldás miatt kényelmetlen. Jobb lenne, ha pumpás kiszerelésben árulnák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 27.

encimokus

2013. március 31.

Szeretem ezt a lemosó tejet, Nem túl folyós, éppen megfelelő az állaga, kevés kell belőle, jól eloszlatható. Kevés benne az alkohol, mert engem egyáltalán nem szárít. Utána a tonikját használom, majd az Irisz krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 31.

Debbie

2011. november 22.

Elégedett voltam ezzel az arctejjel, nyáron kicsit sok volt, télen, hideg időben jobban szerette a bőröm. Jó az összetétele, nem irritált. A sminket jól leszedte. Szerintem elsősorban a száraz bőrűeknek lehet jó választás, ahogy az a termék leírásán is szerepel. Bár én normál/kombinált bőrre használtam, de nem okozott problémát, nem lettek pattanásaim tőle. Tisztítás utáni tonizálásra a saját tonikját használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water