Weleda

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Éna Bellatrix, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3890 Ft

Baba és kisgyermek érzékeny bőrének napi ápolására, védelmére. Nyugtatja a bőrt (calendula), megőrzi annak bársonyos puhaságát (ellenőrzött termesztésből származó mandula olaj és szezám olaj). Fürdés, fürdetés után érdemes felvinni a bőrre, finoman bemasszírozni.

Ár: 3999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3890 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Reci81

2020. március 19.

Kisifiamnak ezt hasznàltam babakoràtol, nagyon kiméletes, én is hasznàlom néha, nagyon jol hidratàl. Szeretem a natur illatàt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

GoldaN

2019. április 14.

Mi már a kezdetektől ezt használjuk fürdetés után kisfiúnk bőrére, eddig bevált, nem irritálja, gyorsan beszívódik és jó az illata. Kicsit drága de nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

buborék

2017. január 26.

Nagyon kicsi babáknak nem való - a bőrgyógyász szerint gyógynövényeket a kezdeti időszakban kerülni kell. Brutális ekcémája lett e mellett a 3 hónapos gyerekemnek amit a Cetaphil tejes fürdető és a Bioderma Atoderm krém kombinációja hihetetlen gyorsan rendbe tett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

hopihe11

2015. július 5.

Hamar beszívódik, nem irritál, nagyon jó összetevők. Drága, de nagyon sokáig tart, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

maradok

2015. március 25.

3 hónapos babám bőrét ezzel ápolom. Csodaszép, egyenletes, puha a bőrfelülete. A termék illata elsőre talán kissé furcsa, de pár használat után könnyen megszerethető. Kisfiam ekcémás volt babakorában, nála a Bioderma Atoderm PP vált be, de a Weledát most legalább annyira szeretjük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 25.

renata85

2015. február 25.

Kisfiam bőrén néha száraz, piros ekcéma szerű folt van. S ha ezzel a testápolóval fürdés után bekenem két nap után helyrehozza. Az illata eleinte furi volt, de mára megszoktam és szeretem. Eléggé drága, de megéri és sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 25.

Éna Bellatrix

2014. november 13.

Kis minta-kiszerelésben vettem még egy éve valamelyik drogériában. A téli hidegtől kiszáradt arcomat akkor nagyon rendbe rakta. Idén ősszel vettem meg ezt a nagy kiszerelést, de csak otthon vettem észre, hogy az INCI már nem ugyanaz (ez utóbbi lett ide is feltöltve). Az állaga is sokkal sűrűbb, testápolószerűbb, szemben a minta folyósságával. Testápolónak ritkán használom, arcra gyakran, nagyon jól hidratál, szeretem az illatát (gyógynövényes-natúrkozmetikumos), de a kombinált bőrömre mégse az igazi: sokszor reggelre se szívódik be az esti felvitel, és fénylik is tőle a bőröm rendesen, főleg nyári félévben, melegebb időben (ezért a négy csillag). Mégis: a téli szárító hidegekre nagy segítség lesz. Pórusaimat nem tömíti, pattanásokat nem csinált eddig és a benne lévő alkohol irritáló hatását se érzi meg a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract