Weleda

Ár:   1850 Ft és 3200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3220 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Balea11, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2021. szeptember 1.

Ár:   1850 Ft és 3200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3220 Ft

2020-ban megújult összetétel!

• hatékonyan hidratálja és táplálja a bőrt és az arcot
  • ápolja a köröm mellett beszakadt bőrt
  • ragyogóvá teszi és finomítja az arcbőrt
  • sűrűbb konzisztenciája ellenére is gyorsan felszívódik
  • finom, citrusos-gyógyfüves illata van

Ár: 2999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3220 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Ár: 2000 Ft , Eladó: Nicole97
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Elsősorban budapesti személyes átvétel, de előre utalás esetén postázom is.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

AstroSue

2021. október 19.

Nekem a szaga tökmindegy volt, az ára alapján sokkal jobb terméket vártam, semmivel sem nyújtott többet, mint egy közepes kézkrém. Nagyon hamar kiszáradt a kezem újra. Emiatt hamar el is fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 19.

lolkabolka

2021. október 4.

Update: Nagyon sokan panaszkodnak erre a kenőcsre. Ez egy vaskos, zsíros készítmény, ami tele van gyógynövényekkel és természetes zsírokkal (méhviasz, lanolin). Ennek a kenőcsnek több funkciója is van: Ápolja a bőrt, lefedi, védőréteget képez (pl. szeles, cudar időjárás esetén), különböző bőrállapotok esetén, mint például ekcéma, száraz sebesedés esetén jó segítség lehet, sőt ajánlják highlighternek is.Akinek eleve zsírosodásra, pattanásosodásra hajlamos a bőre ne próbálkozzon vele, bármennyire is szeretne Victoria B.-re hasonlítani. Igen, felkapta a sztáripar, vélhetően a csupa száraz bőrű celebek jó ajánlása miatt -nagy népszerűségnek örvend Amerika és Európa szerte. Nem mindenki számára megfelelő a termék, kellő önismeret mellett - X év után azért alapjáraton mindenki tisztában van azzal, hogy milyen a bőre - ergo ha a flinciflancos krémektől pattanás lehet, na eeetttől tuti lesz!! Szóval vegyétek gyógyításra, ápolásra, ekcémára (nem biztos, hogy ez lesz a tuti befutó), sebesedésre, sarokra, könyökre, téli ápolásra, gyakori kézmosás után .... stb. is jó lehet. IGEN EZ ZSÍROS, IGEN EZ KENŐCS SZERŰ, IGEN EZ GYÓGYNÖVÉNYES - MERT AZ VAN BENNE. TESSÉK FUNKCIÓJÁNAK MEGFELELŐEN HASZNÁLNI! Ez egy kiváló termék!

Nagyon szeretem!!! Egy nagy tubus nekem egy évig elég. Nyáron ritkábban használom, de télen gyakran nyúlok hozzá. Amre jó:köröm, körömágy, kézkrém, ajakápoló, arckrém, arcpalolás, térdre, sarokra, könyökre, hajvévre... Stb, döntse el mindenki, hogy a saját bőrállapotához mi fér bele. Anyukám visszeres lábát csak ez nyugtatja meg. Amikor leveszi a gumiharisnyát napvégén erősen ég/viszket a lábszára. Ő a legnagyobb fogyasztó a családban, kb. 5 tubussal évente, már 6. éve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 4.

bernadettu

2021. szeptember 23.

A testápolójával együtt sikerült beszereznem karácsonyi csomagban. Előtte semmit sem próbáltam a márkától, de a jó vélemények miatt úgy voltam vele, hogy nincs mit veszítenem. Az illata borzasztó erős, nem enyhül az idő múlásával. Inkább csak réteget képez a bőrön minthogy hidratálná. Végül annyira elfeledkeztem róla, hogy megromlott, pedig általában a szavatossági időn belül elhasználom a megbontott termékeket.
Szerintem vannak ennél kedvezőbb árú, arcra és testre is használható testápolók, ha valaki még nem próbálta és nem tudja, hogy beválik-e neki ez a formula, annak nem ajánlom a teljes kiszerelés megvásárlását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

mate0117

2021. szeptember 1.

Nekem nagy szerelem ez a krém. Az állaga, az illata, a csomagolás, az ár. Minden passzol. Igaz fiatal vagyok (20), viszont nagyon száraz a bőröm tini korom óta. Ez az első krém, amit ha reggel felkenek mondjuk 7-kor, és csak este 9-kor tudom megcsinálni az arcom, ez akkor is a helyén van és hidratált, kényelmes alatta a bőröm. Szerencsére a szárazság mellé nekem érzékenység és/vagy ekcéma, rosacea nem párosul, így a benne lévő illatanyagok engem nem bántanak.
Bár nem értem a többi véleményezőt, hogy "nem szívja be a bőröm". Gondolom az összetevő listát el se olvasták. A méhviasszal és olajokkal teli nyomott "krém" az arcodon fog ülni. Ennek a terméknek nem a hidratálás, a beszívódás a lényege hanem hogy a vizet bezárja egy vaskos réteggel a bőrödbe. Ha a szérum/toner/esszencia vagy arcpermet nem ad elég hidratálást, akkor ezelőtt a krém előtt használj egy light lotiont, és utána ezt. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

danna113

2021. június 9.

Az összetevők borzasztóak, az "illata" (inkább szaga) kegyetlen erős, de megszokhatók. Borzasztóan sűrű, de éjszakára, ha a bőröm feladta a harcot és száraz, mint a sivatag, más nem működik ezen túl, pedig kipróbóbáltam mindent a Biodermától, LRP-n át. Nekem azzal nincs problémám, hogy nehezen issza be a bőröm, inkább az illat ami zavaró, de elillan az is hamar, vagy csak egyszerűen megszokom. Nem csapja szét az arcom, bár picit tud irritálni, ha érzékenyebbek a száraz területek, de ez inkább csak a szemkörnyékre vonatkozik. Hosszú távon nem fogom használni, de tűzoltásra az eddigi legjobb, amit valaha használtam, negatívumok ide vagy oda. (Megj,: nem azért vettem meg, mert bio, öko, waldorf, ajruvédikus fene tudja milyen áltudományos baromság miatt hypolva van.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Rebeka_R09

2021. június 5.

Nagyon vegyesek az érzéseim nem csak ezzel a termékkel, hanem az egész Skin Food termékcsaláddal is. Beszereztem a termék light verzióját illetve a testvajat is. Ha röviden össze kellene foglalnom a véleményemet akkor annyival jellemezném a termékcsaládot, hogy ez bárhová alkalmazható de az arcra semmiképp nem jó termék. Nagyon erős narancs illata van ami az arcbőrömet irritálja, testemen viszont szeretem használni. Nagyon kiszáradt bőrterületekre viszem fel ezt a krémet és ennek a light verzióját. Nagyon lassan szívódik be (szinte semennyire), hiába kenem vékonyan a bőrömre, ez is szintén kicsit hátrány nekem. A testvajat szoktam este a talpamra kenni mert nagyon száraz, és tényleg puha lesz másnapra. A testvajon kívül nem hiszem, hogy újra vásárolom ezt a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 5.

Madi

2021. május 10.

A sok jó vélemény és a brutálisan ragacsos állag után a megváltást vártam tőle, de sajnos mintha semmit sem használna. Amikor kicsit száraz a kezem, okés, de ha nagyon ki van (márpedig az esetek felében nagyon ki van a sok kézmosástól), akkor egyszerűen semmit nem ér. Bekenem vele, ott ez a zsíros, ragadós réteg hosszú ideig, de nem szívódik be rendesen. A szagát sem szeretem, nagyon erős, el sem tudom képzelni, hogy ezt valaki az arcára keni, még a kezemen is fullasztónak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Dyana91

2021. március 6.

Termékmintát próbáltam belőle, de szerintem ez a krém borzalmas. Testápolóként használtam a lábamra, de alig bírtam elkenni és sokáig ragacsos maradt a bőröm. Az "illatáról" ne is beszéljünk, mint valami citronella szúnyogriasztó gyertyának. Az tuti, hogy nem venném meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

pont

2020. december 29.

fhuu nem is tudom, miért vettem meg. arcra az INCI-je miatt tuti nem kenném, kezemre használgatom éjszakára így télen, de brutál zsíros és az illata kegyetlen. lehet, csak túl sok jagert ittam fiatalabb koromban, de ettől a szagtól konkrétan rosszul leszek. a hatása nem rossz, de azért voltak már jobb krémeim is sokkal olcsóbban. túlhypolt, túlárazott középszerű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

vmarti

2020. december 17.

nagyon tápláló,testes zsíros krém, nagyon száraz bőrüeknek tökéletes. Nagyon hatékony és bőrápoló termékhez képest olcsó. Egész kevés kell belőle,szóval gazdaságos is. Egyetlen kis negatívumot tudok megemlíteni, az pedig az illata. Nagyon gyógynövényes, de hál istennek az arcon pár perc múlva már nem érezhető

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lanolin, Glycerin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.