Weleda

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2020. június 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2370 Ft

2020-ban megújult formula!

Gondosan válogatott, tiszta, természetes összetevőkkel gyengéden védi a kicsik arcbőrét. Az értékes bio körömvirág kivonata nyugtatja a bőrt, a bőrbarát lanolin és mandulaolaj megbízható védelmet nyújt a kiszáradás ellen. Könnyen kenhető, jól felszívódik.

Ár: 2499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2370 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Savajuj

2020. január 27.

Hosszú évek óta ez a kedvenc téli arckrémem.
A fiaim születésekor fedeztem fel, gondolván, ha az ő arcukat olyan szépen helyrehozta, akkor az enyémnek sem árthat.
Van egy viszonylag mély mimikai ráncom, ezzel szoktam megmasszírozni az arcomat este, és szépen rendben tartotta.
Hidegben most is használom, de most felváltotta a Herbsgarden széruma-nappali kréme.
Felvitelkor nem annyira szeretem az illatát, de később kellemes lesz.
Jeges, szeles időben, zimankóban a legjobb krém amit ismerek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Hosszú évek óta ez a kedvenc téli arckrémem.
Felvitelkor nem annyira szeretem az illatát, de később kellemes lesz.
Jeges, szeles időben, zimankóban a legjobb krém amit ismerek

Jacques

2019. április 3.

24 éves férfiként az egyik kedvenc arckrémem. :)
Télen szoktam estére bekenni vele az arcom, alapos és kíméletes tisztítás és szárítás után. Az állaga, az illata, a hatása, minden TOP. Szép, esztétikus a csomagolás is, a beltartalom pedig annál is jobb, ahogy egyébként a Weleda teljes körömvirág termékpalettája is ilyen.
Még egy megjegyzést tennék, ha esetleg valaki olvassa, de majd valahogy megpróbálom ezt a "kérdést" eljuttatni a szerkesztőséghez is: Ennél a terméknél és a natúrkozmetikumok, drágább, minőségibb krémjeinél általában jelölve van a csomagoláson, a "parfum/Fragrance" egy, vagy két kis csillaggal, lent, a felsorolás után található kis jelmagyarázatnál pedig írja, hogy szigorúan bio/természetes...stb anyagot használnak, tehát nem értem miért piros itt, minden ilyen jellegű terméknél, még a 8000+ Ft/150ml kiszerelésű natúrkozmetikumoknál is az illatanyag mögött lévő kis pont. Ezt értem, hogy pl a fél literes, 400 Ft-os Baba termék esetében miért piros, de szerintem nem kellene "egy kalap alá venni" ilyen értelemben és egységesen pirossal jelölni ezt... de ez most csak eszembe jutott... én mindig átállítom azt a pirosat zöldre a fejemben, amikor olvasok egy ilyen minőségű natúrkozmetikum összetevő listáját. :) úgy jobban néz ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

24 éves férfiként az egyik kedvenc arckrémem. :)

Kriszta180222

2019. április 2.

Pár hónapja elég csúnya száraz foltok voltak a babám arcán, és ez nagyon szépen rendbe tette, bár igaz, hogy Bepanthennel kombinálva. Azóta én használgatom, epilálás után szuperül megnyugtatja a bőröm, reggelre nyoma sincs semmilyen irritációnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Evie

2018. december 6.

Október: Igencsak tápláló, télen is elég hidratáltságot adó krém. Én magamnak vettem, mert a terhesség alatt vállalhatatlanul száraz lett a bőröm, és szerettem volna minden lehetséges káros anyagot elkerülni. Ebben aztán tényleg nincs semmi,ami veszélyes lehet a várandósság idején :)
Kellemes, visszafogott illata van,a textúrája nem folyékony, ránézésre nem is zsíros, hamar beszívja az arcbőr.
Ajánlom, én szerintem évekig jó barátságban leszek vele.

UPDATE december:
Már lassan 1 hónapja a férjem is ezt használja, pedig a seborrheás dermatitise miatt nem sok mindent mer rákenni az arcára a direkt erre való krémeken kívül. Viszont időközben sikerült a krémje nélkül nyaralni mennünk... Így csak ez maradt, amivel hidratálhatta a szuperszáraz, hámló bőrét. Saját bevallása szerint is szuper, és kérte, hogy mindig ilyet vegyek ezután is. :D Na erre nem számítottam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Ajánlom, én szerintem évekig jó barátságban leszek vele.

UPDATE december:

BernieR

2016. április 6.

Babácskámnak szerencsére nincsen szuksége rá, ugyhogy én használom, ha szárazabb a böröm a kelleténél. Éjszakára felkenem, reggelre bababör :) De tényleg nyugtatja a börömet, jah és nem utolsósorban nem ragyásodok ki töle!!!!. A kis tubus nagyon sokáig elég, még szerencse, hogy nem ruháztam be egy drágább, agyonreklámozott hidratálora. Tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

annama

2014. június 23.

Éjszakai krémnek használom, csodás. A száraz bôrömet azonnal megnyugtatja, elmúlik a feszülô érzés, és a hatása egész nap tart. Ezt éjszaka, nappalra pedig fényvédôkrémet használok. Az ára a hasonlóan tápláló krémekhez viszonyítva inkább baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 23.

Mütyesz

2012. november 19.

2 hónapos korában vettem meg a kisbabámnak, mert a téli hideg kezdte kicsípni az arcocskáját. Szerintem zseniális. Lehet, hogy nem éppen a legolcsóbb babakrém, de nagyon sokáig elég. Gyönyörű puha és hibátlan lesz tőle a bőre, bármilyen apró kiütést vagy kipirosodást eltűntet. Még azon a borzasztó anyatejes kiütésen is csak ez segített. Ki se fogok próbálni mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Jucccc

2012. június 7.

Eddig még nem kentem a babámra, viszont az én arcom igen kedveli. Eleinte zsíros érzetet kelt, de hamar beszívódik, és kevés kell belőle. Jól táplálja a bőrt, nálam nem okozott pattanásokat. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lanolin