Weleda

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2020. május 29.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Wellbe, 1690 Ft

2020-ban megújult összetétel!

A bőrbarát lanolin és a cink-oxid megbízható védőréteget képeznek. A mandulaolaj, az értékes bio körömvirág és kamilla kivonata finoman táplálja és megnyugtatja a bőrt. Enyhíti a bőrpírt és a bőr irritációját.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 2399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Marisol

2022. március 17.

Nagyon jól bevált mindegyik gyerekemnél, egy éjszaka alatt leviszi a pirosságot, nem is volt pelenkakiütésük soha. Igaz nem illatmentes, de legalább jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 17.

Csillagpor123

2021. szeptember 24.

Szerencsére ez a fajta popsi krém nagyon bevált nekünk. Ha bármi pirosság van, egy leheletnyi krém egy éjszaka alatt eltüntet mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

akli

2021. augusztus 19.

A legmegbízhatóbb, leghatékonyabb popsikrém volt, amit használtunk, nagyon kevés kell belőle, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Dyana91

2021. március 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg ezt a krémet és tényleg szuper hatása van.
Kisfiam popója nagyon piros volt és a hajlatokban is. Éjszakára alaposan bekentem és reggelre szépen elhalványodott.
Illata is nagyon kellemes gyógynövényes kamillás, könnyen kenhető és hagy egy leheletnyi réteget maga után.
Biztosan újra fogom venni. Amiért viszont le kell hogy vonjak pontot az a krém kupakja. Nem tudom, hogy csak az enyém volt-e ilyen selejtes, de első letekerés után nem lehet normálisan visszazárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg ezt a krémet és tényleg szuper hatása van.

lolkabolka

2021. február 28.

A legjobb, legtisztább ápoló-védő kenőcs, szuper gyulladás csökkentő! Nem vagyok lanolin párti ami a krémeket /kenőcsöket illeti, de a hihetetlen szuper hatását kompenzálja nekem. Újra vevős már vagy 10 éve!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

tillisilli

2020. augusztus 29.

Remek popsikrém, nekünk a német védőnő ajánlotta. Én nem krémezem a gyerek popsiját minden pelenkazaskor, sőt naponta sem, csak ha kipirosodik. Ez a cucc egy használattal elmulasztja a pirosságot. Kiütéses csak egyszer volt a gyerek popsija, azt 2-3 használat után, másnapra elmulasztotta.

Amit én különösen díjaztam ebben a krémben, hogy a kisbaba nyakánál és más hajlatokban a bőrredők között is ki tud pirosodni, ez a krém egy használat után ezt elmulasztotta! Még a nyakán is, ahol ugye nem tudott jól szellőzni, mert még nem tudta felemelve tartani a fejét olyan sokáig, hogy ott a bőr hosszabb időre levegőt kapjon. Szóval nekem erre különösen jó csodaszer volt.

Megéri az árát, egy egészen vékony réteg kell belőle csak! A gyerek 8 hónapos, és most járok a második tubus 2/3-ánál kb, és egyre kevesebb kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Sisszy

2020. június 17.

Imádjuk a termékcsalád összes tagját. Ezzel a popsikrémmel is nagyon elégedettek vagyunk, soha egy piros folt nem volt a kisfiam fenekén és napi egyszer elég ha bekenem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Reci81

2020. március 19.

A kisfiam születöse utàn a legjobb minöségü babapospsi krémet kerestem, és voila megtalàltam :) Csodakrém, minden kiütösre, nem csak popsira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Dooorca

2019. december 27.

Első pelenkàzàstól kezdve ezt hasznàlom a kislànyomnak és nem tudok rá rosszat mondani! Próbáltam párszor mást is neki, de vagy felömlött a popó vagy egyszerűen én nem szerettem a krém àllagàt így mindig visszatértünk ehhez. Sebre, pattira szintén tökéletes. Az illata kellemes az àllaga pont jó. Nem túl zsíros de szépen fent marad a babapopsin akár egész éjjel is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Fancsaaa

2019. november 13.

Popsikrémnek vettem, a születendő kisfiamnak. Viszont lett egy csúnya seb az arcomon, így leteszteltem rajta. Másnapra már alig látszódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).