Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Onlinekosar.hu,

Körömvirág kivonattal.

Ár: -- , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

vszk89

2013. május 23.

egyenlőre a kis kiszerelést vettem meg, de valószínű, hogy a nagyot is meg fogom. Hogy miért? Pünkösdi kiránduláskor úgy leégett a homlokom, hogy 3. napja húzódott, mikor kezembe akadt ez a krém.Gondoltam nem árthat, a körömvirág köztudottan regenerál.Az én bőröm T-vonalban iszonyúan zsírosodik, de most itthon vagyok, kit érdekel ,jól belemasszíroztam a bőrömbe, egyből be is cuppantotta, és kis idő múlva csak lestem, milyen szép MATT , mégis hidratált lett a homlokom. Orron u.ilyen jól teljesített, még többszöri utánkrémezéssel is.Ez még egyetlen krémnél sem fordult elő, csak kár, hogy nem fényvédős, de majd azt is megoldom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 23.

jibjab

2013. május 10.

Kis kiszerelésben vettem és az extrém módon kiszáradt kezemre kentem összekeverve egy csepp Weleda bőrtápláló Baby Calendula olajjal. Szuper hatékony kombináció. érdemes kipróbálni. egy-egy borsónyi kell mindkettőből, így a kis kiszerelés 10ml a krém és 10 ml az olaj nagyon sokáig elég. Csak az összetevőin lepődtem meg, mert elég drága natúr termékről van szó, ahhoz képest most szembesültem vele, hogy annyira nem is natúr. A hatékonysága miatt megérdemli a max. pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 10.

ancsi79

2013. május 10.

A POPSIKRÉM!!!Mindkét srácnál az egész pelenkás időszak alatt használtuk. Nem hiába ez a legkedveltebb márka a német bábák körében. Pirosságot, pöttyöket gyorsan leszedi, kőolajszármazék-mentes, illatos, mire vágyhat még egy baba? 10 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

kozerika

2012. november 29.

Szuper ez a krém. A legjobb a baba popsijára. Próbálkoztunk olcsóbbal is, nem ment. Bár picit drágább, a szép összetevők miatt mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 29.

hbogi87

2012. augusztus 17.

4 hónapos a kisfiam, az elsö perctöl ezt a krémet használom a popsijára és soha nem volt piros. Lehet, hogy kategóriájáan nem egy olcsó krém, de tényleg sokrétü a felhasználása és ahogy már írták, annyira jó megelözö krém, hogy másra nincs is szükség! Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Cremorne

2012. április 5.

Én is nagyon szerettem a pelenkás lányomnál. Én megelőzésre használtam, a kipirosodott, kicsípett popsit már Sudokrémmel kezeltem. De mivel ez egy nagyon jó megelőző krém, nagyon ritkán kellett gyógyítgatni a piros bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 5.

magyarry

2012. március 3.

Most becsukom a szemem, mintha nem is láttam volna az összetételt, és úgy írom a tapasztalatomat. Rettentő jó bőrregenerálónak bizonyult a pelenkás lányomnál. Pirosodást, kiütést nagyon rövid idő alatt megszüntette, a kellemetlen érzést azonnal enyhítette. Első osztályú popsikrém! A parfümnek nem tudom milyen szerepet szántak benne, szerintem nyugodtan elhagyhatták volna, mert az illatán nem javított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 3.

Balea11

2012. február 26.

Szívesen leírom ha kéred,csak egy kicsit azért kedvesebb stílusban is lehetne..
Mivel biotermék és magas a gyógynövénytartalma ,ezért lehet vele kísérletezgetni különféle dolgoknál. Nálunk bevált kiütéseknél (mosópor,öblítő allergia), (szintén) náthától kipirosodott orra,herpeszre is jó illetve horzsolásra és sebekre is egyaránt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Szívesen leírom ha kéred,csak egy kicsit azért kedvesebb stílusban is lehetne..

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. február 25.

Ugyanezt a krémet már minősítettem Weleda körömvirág Babakrém név alatt is! Nem tudom melyik volt itt hamarabb, de azért itt is megkapja az összes csillagot. Náthától kipirosodott orr védelmére, helyrehozására tökéletes.
Balea11: Mi az a sok minden? Írj konkrét példákat, talán úgy hasznosabb volna!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. február 25.

Balea11: Mi az a sok minden? Írj konkrét példákat, talán úgy hasznosabb volna!

Balea11

2012. január 31.

Szuper ez a krém! Mindenkinek ajánlom,hogy próbálja ki nagyon sok mindenre jó!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Szuper ez a krém! Mindenkinek ajánlom,hogy próbálja ki nagyon sok mindenre jó!!

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).