Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. július 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Wellbe, 2190 Ft

A Weleda Citrus Dezodor természetes módon megakadályozza a testszag kialakulását, anélkül, hogy a bőr működését terhelően zavarná és elzárná a pórusokat. A citrus gyümölcsökből nyert élénkítő aromák felfrissítik a testet, hűsítenek és jó közérzetet biztosítanak. Természetesen környezetbarát megoldással, hajtógáz nélkül, pumpás szórófejjel kapható.

Ár: 2190 Ft , Eladó: Wellbe
gvecsei

2019. július 1.

Hatékony és kellemes illatú termék, minden évszakban jól használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Hatékony és kellemes illatú termék, minden évszakban jól használható.

lysza1985

2018. február 6.

Azért vettem, mert aluminium mentes dezodort kerestem. Sajnos annyira csípi a bőrömet és izzadásgátlásban sem csúcsteljesítmény

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

micirpicir

2017. május 1.

Volt kis, és nagyüvegem is, most épp a golyós változatot tesztelem. Egyik első "természetesebb" deóm egyike, és mindig visszatérek hozzá. Én szeretem a citrusos illatokat, de mellette ha kell parfümöt is tudok használni, nem nyomja el az illatot. Izzadásgátló hatása nem túl kifejezett-elnyomni ezzel nem lehet, de ugyanakkor az illata frissít, és nem lesz kellemetlen szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

BioLona

2015. augusztus 5.

Kis kiszerelésben vettem próbaképpen. Összességében elégedett voltam vele, de azért többször újra kellett fújni! Illata eléggé citromos, de azért nem hivalkodó, izzadni izzadsz tőle, de nincs kellemetlen szag, ez lényeges megemlíteni. A kis üvege is praktikus újra használható ami számomra még fontos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

hila

2013. október 14.

Ez csíp, nem kicsit, hanem falatkaparóan, szemkönnybelábadósan nagyon. Most látva, hogy az alkohol a legfőbb összetevője már nem vagyok meglepve annyira.
És még baromi drága is mellé.
Mázli, hogy van ebből egy kis kiszerelés is, az csak 1500Ft, így csak ennyi pénz miatt szívom a fogam.
Nem tudom, hány centiről kell fújni, de még kartávolságból is csíp. Azt hiszem ráadásul csak akkor nem lesz büdös tőle az ember lánya, ha egy fagyasztókamrában alszik, egy busz után futás már túl sok meló neki.
Gondoltam veszek egy natúr dezodort, állatkísérletmentes, a neten mindenhol ódákat zengenek róla, még itt is. Nos. Szerintem büdös is, és még fel is hólyagzik tőle a bőröm, miután kiszárított mindenemet. 1 csillag, az is azért, mert ez a minimum, ami alá nem lehet pontozni. Nagyon nagy csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

És még baromi drága is mellé.

Balea11

2012. január 31.

Egyik nagy kedvencem! Kellemes illata van , igaz egy nap többször be kell fújni magamat de kárpótol,hogy natúr!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

encimokus

2011. november 4.

Mint a legtöbb természetes dezodor, ez sem tökéletes, de frissítő az illata, egy nap többször kell fújni. Sajnos az alkohol miatt csak 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 4.

szilvakompi

2011. augusztus 4.

szerintem is nagyon jó ez a deó, az illata üde és kellemes, nálam is 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

szerintem is nagyon jó ez a deó, az illata üde és kellemes, nálam is 5

natasa

2011. július 27.

Kis üveggel vettem egyet, gondoltam egy próbát megér. Már vagy két éve szemezgettem vele, de valahogy mindig eltántorított, hogy alig van benne valami hatóanyag...akkor meg vajon milyen lehet? Most a legnagyobb kánikulában tettem vele egy próbát. Kellemesen csalódtam. Van olyan hatásos, mint a többi natur deo. Nagy melegben többször fújom napközben, ez tény, de valóban frissít. A szagokat elveszi, illetve megakadályozza. Az illata amúgy erős citromos, sőt inkább grapefruitos. Az izzadást, vagyis a bőr természetes kiválasztási folyamatát nem akadályozza meg, de ez engem nem is zavar, sőt...A méreganyagoknak távozniuk kell. Napközben a kis üveg jól elfér a táskámban, és higiénikusabban, egyszerűbben tudom újrafújni. Elégedett vagyok a hatásával.
A natur deok használata mellett többször éreztem magam izzadtnak, de emellett megvan az igényesség, frissesség érzése. Múltkor (most nyáron!) a 2 órás bicajozást is kibírta. Először csak 4 csillagot adtam, de javítom ötösre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.