Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

A citrom szabályozza a folyadékháztartást, és frissít. Reggelente, vagy a melegebb napokon a Citrus frissítő hidratáló tej szinte élteti a bőrt. A bio aloé vera, a kókusz olaj és a szezám olaj értékes kompozíciója gondoskodik a bőr hidratálásáról, selymesen puha ápolásáról. A napsütötte citrom illata ébresztően hat az érzékekre, élteti a szellemet. A citrom szabályozza a folyadékháztartást, élteti a bőrt.

snoemi

2015. május 4.

Soha nem voltam oda a citrusos illatokért, de ennek az illata kifejezetten tetszik. Lágy, könnyen felszívódó krém, tavaszi és nyári napokra tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Angie22<3

2014. augusztus 5.

Elég erőteljes az illata, egyébként nagyon könnyű állagú, de nekem valahogy sosem akar megfelelően felszívódni, kissé ragacsos érzést hagy maga után és ez elég zavaró!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

kismadár

2014. január 25.

Nagyon gagyi mű illatú, nem sok köze van a citromhoz.. Nyári könnyű testápolónak jó, száraz bőrre már kevésbé.. Nem irritál, ez jó benne,és könnyű eldolgozni is, de se az illata se a tudása nem indokolja ezt az irreálisan magas árat! 4 csillagot kap, de csak azért, mert 3 csillagot a szintén Weleda gránátalmás testápolónak adtam. Na annak még szörnyűbb a szaga! Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Tacika

2013. július 20.

Én nagyon szeretem, eddig ez a legjobb testápoló amit próbáltam, nyárra az állaga miatt tökéletes, a friss citrusos illata pedig nagyon kellemes, nem kell megijedni, csak elsőre erős, aztán hamar elillan az illatanyag nagy része, és csak a kellemes frissesség marad meg.
A legnagyobb előnye azután, hogy natúr, hogy ha kicsit megpirultam a napon, vagy akár szoláriumban, bekenem vele, és pár óra alatt megnyugtatja a bőrömet és eltünteti a bőrpírt! Nálam 5-ösre vizsgázott, csak kár, hogy ilyen drága (ajándékba kaptam én is egy webes rendelésemhez).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

manócska

2013. január 11.

Mintát használtam belőle, szerencsére. Nekem egyáltalán nem jön be. Az illata fura nekem, kimondottan zavaró. A tusfürdője után mely nagyon szuper, sokkal jobbra számítottam. Kicsit hidratált, de semmi különös. Ráadásul szerintem nagyon drága, ennyi pénzért sokkal jobb testápolók vannak. Biztosan nem vásárolom meg. Várom azok véleményét akiknek bejön, hátha első benyomásom után mégiscsak van valami pozitív benne. 3 * kap, mert natúr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice