Weleda

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Varja, az összetevőket feltöltötte: EgeresiLilla, Módosítva: 2020. június 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Wellbe, 2990 Ft

A gátmetszés, repedés vagy egyéb sérülések elkerülése érdekében rendszeres gátmasszázs ajánlott, ami előkészíti a gát izmait a szülésre. A terhesség 34. hetétől végezhetjük. A Gátmasszírozó olaj kiválóan alkalmas a szülést előkészítő masszázshoz. Az ápoló mandulaolaj mellett E-vitaminban gazdag búzacsíra olajat tartalmaz, mely fokozza a bőr rugalmasságát.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 3799 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2200 , Eladó: bazsetta
Állapot: Kb. 3x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: gyap
Állapot: Kb. félig van, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel Székesfehérváron, Foxpost 999Ft, posta 795Ft.

nkltt

2020. március 16.

35. Héttől kezdve használtam, de csak külsőleg és nem a leírás szerinti masszázzsal . A kisfiam a 38. Héten érkezett meg, természetesen a szülésznő profi gátvédelmet biztosított , így egy apró bőrsebbel megúsztam . Szerintem egy jó olaj, és elég sok van benne ahhoz képest amennyit elhasználtam. Az illata is rendben van ( bár én szeretem az ilyen gyógynövényes jellegű illatokat )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

lenochka

2019. szeptember 5.

Szülés előtt állok és a gátvédelmet elősegítvén kezdtem el használni a terméket a 36. héttől. Hogy mindez sikerül-e, még nem tudom, de már maga a termék használata is optimizmussal tölt el és pozitív hozzáállásra sarkall. Nagyon finom és kellemes a szolid illata. A férjem mindennap masszírozza vele a gátamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

zs001

2018. június 21.

Mindkét szülésem előtt ez használtam (34. héttől), és tökéletesen teljesítette a célját, elkerültem mindenféle beavatkozást. Ajánlom, de fontos a rendszeres használata. Ha csak ímmel-ámmal kenegetjük, ne várjunk eredményt. Drága, de minden fillért megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

burmin

2017. október 17.

Őszintén?Szórakozásra s síkosítónak nem utolsó,de a célra,hát...Nekem nem használt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

klaudi0512

2017. július 25.

Én a 36.hétben vagyok és második hete használom, az illata olyan soso, de igazából sokáig úgysem érzi az ember, csak amíg felkeni. Kíváncsi vagyok,segíteni fog-e, majd szülés után újra jelentkezem. Mindenesetre gazdaságos és a dobozban pontosan leírják/lerajzolják,hogy kell használni (bár az enyémben csak német verzió volt). Egyenlőre 3 csillagot adok és majd szülés után módosítok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Ella

2017. március 16.

Első két gyereknél nem használtam semmit, de gondoltam, hogy a harmadiknál már nem lesz olyan szerencsém, hogy előkészület nélkül is sikerüljön a gátvédelem. Aztán nem tudom, hogy ennek az olajnak köszönhető-e, de 3 hét olajos gátmasszázs után sérülés nélkül hoztam világra a 4 kilós lányomat. Persze mit sem ért volna, ha a szülésznő nem tartja a gátam kitolásnál. Igazából nem rossz olaj, tényleg nem mindennapi az illata (?). Most a 4. baba születésére készülve jutott eszembe ez a termék. Viszont DM-ben 3900 Ft-ért vesztegetik. Jó drága... (Mondjuk a Panarom és a Stadelmann olaj sem olcsó.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

EgeresiLilla

2017. február 15.

A célnak megfelelő, de nagyon érdekes szaga van, nem büdös, de kellemesnek sem nevezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Eugenol