Weleda

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 5999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kíváncsi Fáncsi, Módosítva: 2020. június 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 5999 Ft

A gyorsan beszívódó nappali krém bio hatóanyagokkal véd a szabad gyökök és a környezet káros hatásaival szemben. Az értékes biogránátalma és macadamia olaj ápolja az érett, egyre igényesebbé váló bőrt. Csökkenti a ráncokat és feszesít. Védelmet nyújt az oxidáns hatású stresszel szemben. Javítja a bőr rugalmasságát. Kiváló alapja a nappali sminknek.

Ár: 5999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5760 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

senskin

2018. március 2.

Valóban feltölt simít és feszesít. Tudom ajánlani közel a negyven felé korosztálynak. Még venni fogok belőle. kevés krém van ami valóban hatásos, de ebben jó anyagok vannak. Primert is jól felveszi, még c vitaminos krémet is használok alá, de csak olajmenteset. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Lyric

2016. január 25.

A legjobb krém, amit valaha használtam! Az egyszerre vízhiányos és zsírosodásra hajlamos bőröm már az első használat után olyan volt, hogy rá sem ismertem. A méregdrága szilikonos szérumoknak szokott ilyen látványos hatása lenni, de ebben az nincs, úgyhogy nem is értem mivel értiék el ezt a hihetetlen hatást. A szilkon hosszútávon speciel az én bőrömet nagyon kiszárítja, ezért már nem használok ilyet soha. A Weleda-ban viszont csak természetes anygok vannak, ezért is fűzök nagy reményeket a hosszútávú használatához. Eddig minden krémtől néhány óra után zsírosan fénylő lett az arcom, de ettől nem, sőt még a bőröm textúrája is egyenletesebb, feszesebb és simább lett s még a nap végére sem fénylett. Csak úgy issza bőröm, azonnal felszívódik, és a pórusaimat és látvnyosan összehúzza. Az ember sosem tudhatja, mikor, mi válik be. Nekem igy a 40-es éveim közepén, egy megváltás ez e krém. Természetes fénynél, ablak előtt szoktam az arcomat megnézni, mert a természetes fény kíméletlenül kiadja az összes bőrhibát, de ezután mindig csak ámulok, nem ismerek magamra. Ezek után egészen biztos, hogy a szérumba és az éjszakai krémbe is beruházok majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

natasa

2015. május 22.

Szerencsére a dm-ben van belőle kis kiszerelés is. Ezt a krémet nem az én bőrömnek találták ki. Felszívja a bőr, nem fénylik, de kábé ennyi. Nálam nincs semmi látványos hatása, vagyis nem tűnik hidratáltnak vagy feszesebbnek a bőröm. Inkább kicsit nyúzza, ilyet 1-2 Hauschka krémnél tapasztaltam régebben.
Nálam az Ilcsinek közelébe nem megy ez a krém. Igaz, nem használtam sokáig, de nem kockáztatom, hogy a bőrömet még jobban "lelakja".
Jók az összetevői, igényes a csomagolása. Nem venném meg nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 22.

Jók az összetevői, igényes a csomagolása. Nem venném meg nagy kiszerelésben.

Goldapple

2015. április 12.

Száraz bőröm szinte fellélegzik, amikor ezt a krémet használom. Mintha érezném is, hogy feszesebbé teszi a bőrömet, bár lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. Jó az illata, nyugtató hatással van rám, már csak az összetevők miatt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Rosefan

2015. január 9.

Egy minta alapján nyilatkozom. Csodás!!!Az én bőrömnek nagyon jó. A legjobb. Üti az Ilcsit, Alverdét, pedig azok is jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Macsek23

2014. április 17.

Az éjszakai változatát jobban szeretem, pedig hatásos jó nappali arckrém. Nehezebben issza be a bőr, de ez nem von le az értékéből. Újravevős mindenképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

pamacs

2014. február 8.

Vízzel látja el a bôr alatti réteget, reggelre sima és rugalmas az arcbôr. Tapasztalat, hogy a leghatékonyabb: 1. szérum, 2. majd rá a krém. Ugyanez este. Szerintem a szérum jobban aktiválja a krém hatását. Hamar felszívódik, nem fullasztja az embert, hogy áll a krém az arcon 20 percig. Jó az illata is, természetes.
Szuper termék, mindig van itthon.
Akkora ötös mint a ház.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 8.

Szuper termék, mindig van itthon.
Akkora ötös mint a ház.

eyeye

2013. január 21.

Egy minta birtokosa vagyok eddig. Mivel nem az én korosztályomnak és bőrtípusomra ajánlják így nem igazán foglalkoztam vele. Aztán történt egyszer, hogy elfogyott az éjszakai krémem és mivel nincs benne fényvédő, így úgy gondoltam itt a remek alkalom kipróbálni. Az illata nekem tetszik de a férjem csak büntető krémnek hívja, bár ő mindent, ami natúr. :) Szerencsére nem érződik sokáig, így nem okoz háborút. Észrevehetően szereti a bőröm, reggelre olyan széppé teszi, hogy néha csak pislogok. Azt hiszem beruházok egy nagy kiszerelésbe. Csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

Kíváncsi Fáncsi

2012. október 12.

Időnként belefutok olyan krémekbe, amelyek ugyan tetszenek, de az én bőrömnek nem az a napszak felel meg, amire eredetileg tervezték. Nos ezzel a krémmel is így jártam. Egy könnyen felkenhető, kellemes illat jellemzi. Viszont a felszívódásával nappali használatra nem vagyok megelégedve. Vegyes bőröm van, így használat után voltak olyan területek az arcomon, ahol bizony fénylett és ez zavaró volt. Kipróbáltam, hogy ahhoz, hogy utcára kilépve is jól érezzem magam vele,indulás előtt pár órával már fel kellene kennem. Ez meg ugye egy sietős napon kivitelezhetetlen. És bár azt mondják, hogy nem helyes a nappali/éjszakai krém felcserélése, mert mindegyik krémnek megvan a maga funkciója, számomra marad az esti/éjszakára használat, mert azért reggelre felébredve úgy éreztem, hogy jót tesz a bőrömnek és megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil