Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bekatica, Módosítva: 2011. szeptember 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A könnyen beszívódó krém véd a káros környezeti hatásokkal szemben, és megóvja a bőrt - a korral ugyan együtt járó - pigmentfoltok idő előtti megjelenésétől. A tápláló gránátalma olaja antioxidáns hatású és elősegíti a sejtek újraképződését. Az értékes szezámolaj és a kakaóvaj óvják a bőrt a kiszáradástól, feszessé és rugalmassá teszik. A szantálfa természetes illóolaj hatóanyaga különösen finom, nőies illatot áraszt.

Kiszerelés: 50 ml

dorakrem

2019. január 26.

Nem tapasztaltam a várt eredményt, nem vásárolnám újra. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Nem tapasztaltam a várt eredményt, nem vásárolnám újra. Semmi extra.

CBlue

2017. január 7.

Az illataert nem vagyok oda, sem a denat.alkoholert, amit en kierzek belole. Taplalo es hidratalo hatasa jo es (1-2 kivetellel) szeretem az osszetevoit is. Jol felszivodik es a hatasa nemcsak egy kezmosasig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

encimokus

2015. október 23.

Könnyen felszívódik, az tény. Én az illatát is szeretem, de más pozitívumot nem tudok elmondani. Este használom, de reggelre épp olyan száraz a kezem, főleg a körmeim melletti bőr, mintha nem is használtam volna semmit. Ezenkívül drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 23.

Lena800805

2015. április 23.

Nagyon könnyen beszívódik, a hidratáló hatása elég jó (persze nem extrém módon kiszáradt kezekre). Az illata natúr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

applepopsicle

2014. február 17.

A legjobb kezkrem amit valaha hasznaltam. Nagyon szaraz a kezemen a bor, kapja rendesen az ivet mosogataskor es takaritaskor (utalom ezeket kesztyuben csinalni) de ettol a kremtol instant puhabb es szebb kinezetu lesz a kezem bore.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Makk Zsuzsó

2014. február 5.

Kuponnal vettem még a nyáron, anélkül nem vettem volna meg. Az árát leszámítva nagyon jó kis kézkrém, puha, hidratált és jó illatú lett tőle a kezem. Sőt, amíg rendszeresen használtam, sokkal szebb volt bőröm. Lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

Mila85

2013. december 18.

Szerintem is egy borzadály az illata...erős és nem kellemes..lehet már kissé régi példányt fogtam ki...én 1400ért vettem...de nem érzem jó vételnek. Van hogy 2x kell bekenni a kezem vele mire ér vmit....a szag meg nem illan el..semmi javulást nem érzek a zsírtalan kezeimen:((((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

eperjeske

Korcsoport: >54
2013. december 18.

Nagy csalódás ez a krém!! A könnyű beszívódáson kívül semmi jót nem tudok elmondani róla! Nem ápol, nem regenerál! Az illatát pedig sem én és sajnos a környezetem sem tudja elviselni! Kész pénzkidobás!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 18.

Ágnes

Korcsoport: >54
2012. november 27.

Könnyen, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros réteget, jól hidratál. Az illata csodás, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 27.

EszTi88

2012. május 9.

Énnekem ez a kézkrém vált be a legjobban. Igaz, hogy nem az én korosztályomnak találták ki, de csak ez segített az én téli túlérzékenységemen. Tőle puha, "telt", jó typintású volt a kezem. Nagyon jó beruházás, és a dm-ben is kapható!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 9.

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.