Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Balea11, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A mirha és kamilla kivonatok a szájüreg gyulladásos folyamatai ellen hatnak. A ratanhia gyökér kivonat erősíti a fogíny regenerációját, segít a fogínyvérzés megelőzésében.Kova alapú ásványi tisztító anyagával alaposan, a fogakat védve tisztít.

Kiszerelés: 75 ml

tamas166

2019. január 17.

Számomra óriási csalódás. Kisbabánk születése óta kizárólag Weleda termékeket használtunk, nem is volt soha semmi bőrproblémája, emiatt gondoltuk, hogy kipróbáljuk ezt a fogkrémet is. Hiba volt! Sok natur fogkrémet használtam de ez kritikán aluli. Nem habzik, az állaga túl folyékony, íze förtelmes, tisztító hatása nulla, fogmosásra számomra alkalmatlan! Végül a feleségem használta el....nem volt túlságosan szomorú amikor elfogyott...
Csak azért +csillag, mert más termékeit imádjuk a Weledának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Csak azért +csillag, mert más termékeit imádjuk a Weledának.

Lena800805

2015. április 23.

Annak ellenére, hogy nem habzik, én tisztának érzem a szám a használata után. Kellemes, enyhén mentolos íze van, és nem szárítja az ajkamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

natasa

2013. július 30.

Az összetevői nagyon jók. Nem habzik, ez nem lep meg, már próbáltam sok bio/natur fogkrémet.
A színe érdekes, szokatlan: barna. Jól tisztít, hosszú távú használat után többet tudok majd mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. június 6.

Igen, én is a Müllerben fedeztem fel nemrég ezt a fogkrémet, amikor már tudatosan kerestem a káros anyagoktól mentes készítményeket. És én is örömmel, nagy várakozással kezdtem használni. Az hogy nincs igazán kellemes íze, még hagyján, hiszen több gyógyhatású fogrémmel ez a helyzet, ezt egy idő után meg lehet szokni. De az hogy egyáltalán nem habzik, az már tényleg zavaró (úgy tudom, vannak nem egészségtelen összetevők is, amelyekkel a habzást lehet biztosítani!). Fogmosás közben mindig olyan érzésem van, hogy nem tisztít eléggé, ezért másodszorra is kinyomok egy adag krémet (vagyis a szokotthoz képest dupla mennyiség fogy!), és a végén még ennek ellenére sincs igazán kellemes, jó tisztaságérzés a számban! Alig várom, hogy elfogyjon, mert annyira azért nem olcsó, hogy kidobjam. De többet biztosan nem veszek!
És tőlem is csak az egyébként jó összetevők miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 6.

És tőlem is csak az egyébként jó összetevők miatt kap két csillagot.

miramax

2012. június 1.

Szokatlan, de mire elfogy, az ember megkedveli és vesz egy újabb tubussal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 1.

Szokatlan, de mire elfogy, az ember megkedveli és vesz egy újabb tubussal.

ida

Korcsoport: >54
2012. január 4.

Szokatlan volt eleinte, de bevált nálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. január 4.

Szokatlan volt eleinte, de bevált nálunk.

Balea11

2011. november 9.

Nálam nagyon bevált,de ez igaz a legtöbb termékükre.Sokkal alaposabban tiszít mint bármelyik agyonreklámozott "csoda" és lehelete is kellemesebb tőle az embernek..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

csillag1219

2011. augusztus 7.

Kb. két éve a barátnőmmel bementünk a Müllerbe és felfedeztük ezt a fluorid-mentes "csodát". Persze azonnal meg kellett venni. Jól megbántam. Nem habzik, az íze valami förtelem, és szerintem nem is tisztít. Néhanapján ebéd után ehhez nyúlok, mert nem akar elfogyni, de utána mindig jön egy alapos szájöblögetés egy mentholos szájvízzel. Azért, hogy ne húzzam le annyira, kap egy plusz csillagot mert natúr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 7.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.

Az eszkulin a közönséges vadgesztenyefa leveléből és kérgéből nyert glikozid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, az ewg.org szerint pedig UV-sugárzást elnyelő tulajdonsággal is bír. Paula Begoun szerint viszont toxikus hatása lehet a bőrre, ezért nem javasolja az alkalmazását.