Weleda

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Wellbe-n 2090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2020. június 5.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Wellbe, 2090 Ft

Egy kézkrém igénybevett kezek számára, mely megőrzi a bőr nedvességtartalmát és a bőrt simává és selymessé varázsolja. Különösen gyorsan beszívódik és gyümölcsösen friss citrus illatával kényezteti az érzékeket. Az értékes homoktövisolaj gazdag természetes C-vitaminban, ezzel védi a bőrt és a körömágyat a zsír- és folyadék vesztéstől. A könnyű szezámolajjal együtt szabályozza a bőr természetes egyensúlyát, a durva és igénybevett kezet puhává és simává teszi.

Ár: 2090 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 2199 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Weleda Homoktövis Kézkrém
Ár: 1500 Ft , Eladó: beautyanna
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

Tvylvis

2020. április 11.

Látom, nagyon vegyesek a vélemények. Nálam nappali ápolásra bevált. Gyorsan beszívódott, egy vékony, egyáltalán nem zavaró olajos réteget hagyva maga után. Pár percen belül ez is eltűnik. Az illata nagyon finom, sokáig érezhető. Szívesen elhasználtam, de az ár-érték aránya nem az igazi. Azért egy négyest megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

PTErika

2020. április 2.

Nagyon gyenge kézkrém. Hamar beszívódik, de ugyanolyan száraz érzetű marad a bőröm. Az illata nekem borzalmas, orrfacsaróan erős gyógynövényes illatú. A legrosszabb kézkrém amit valaha használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

Reci81

2020. március 19.

Sajnos nem àpolja eléggé a kezet, söt mintha szàritanà. Az illata csodàs, de ez sajnos kevés a boldogsàghoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

MNNiko

2020. január 14.

Az ár-érték arány szerintem nem jó, nagyon túlárazott krém.
Az összetevő listája sem annyira szép, mint amit egy ilyen árkategóriájú natúr krémtől elvárna az emberlánya.

Az illata kellemes (de van benne bőven illatanyag, hogy ez adott legyen... amit megint csak nem értek egy "natúr márka" esetében).

Vízbázisú, tehát könnyen beszívódik. Tartóssága nálam időjárás függő, mert télen nem elég, de nyáron mosogatás, takarítás után kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Az ár-érték arány szerintem nem jó, nagyon túlárazott krém.

Ancsi105

2018. január 17.

Müllerben próbáltam ki nagyon nagyon beleszerettem és megvettem. Igaz nem olcsó, de ha össze számolmám mennyi pénzt dobtam ki kézápolókra.... :( Lényeg a lényeg: itt van ő a megmentő <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Valentine

2017. október 9.

Nagyon megtetszett az illata. A krém sárgás színű, könnyű állagú. Nagyon hamar beszívódik és kellemes tapintású tőle a bőröm. A sok alkohol miatt azonban hamarabb ki is szárad a kezem. Nyárra még csak-csak jó, de amúgy kevés. Összeségében kevés a hatása és ehhez mérten túl magas az ára. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

CBlue

2016. június 21.

Kellemes illatu, jol beszivodo krem, normal, apolt kezre. Atlagos hatasu, melyert ezt az arat sokallom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

natasa

2016. január 23.

Ez a krém nem száraz kezekre való. Száraz bőrre a Weleda zöld tubusos bőrápoló krém (vagy inkább kenőcs) a nyerő. Nagyon gyorsan rendbe tudja tenni a repedezett, száraz bőrt kézen, lábon, bárhol.
Ez a krém inkább csak ápol, véd. Mondjuk ahhoz kicsit drága. Hamar beszívódik, kellemes az illata. (jellegzetes)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 23.

_-Mia-_

2016. január 23.

Mekkora mázli hogy első körben csak a mini kiszerelést mertem megvenni... Otthon jöttem csak rá hogy az összetevőlista 3. helyén denaturált szesz van. Kenegesse az magára olyan elvárásokkal hogy segít a kiszáradt kezén így az, aki ezt összekutyulta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

birdie

2016. január 3.

Féláron vettem közeli lejárat miatt. És el is fogom használni a lejárati idő előtt, mert gyakran kell kenegetni a kezeimet így télen, hogy érezzem a hatását. Ez nem igazán egy téli krém, hanem inkább egy könnyű nyári. Ezért éjszakára nem ezt használom. Illata nekem nagyon nem tetszik, de ez csak egy dolog. Szerintem sokat dob a krém értékén, hogy szépek az összetevői. Hatása annyira nem ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Stearate SE, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil
Emulgeálószerek: Hydrolyzed Beeswax, Lysolecithin, Glyceryl Stearate SE, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Hydrolyzed Beeswax, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citral