Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. december 19.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu,

A szappan körömvirág-, kamilla virág-, és az írisz kivonatai nem csak tisztítják, hanem gyengéden nyugtatják is a baba finom bőrét. A tiszta növényi olajok kellemes nyugodt illatot kölcsönöznek a lágy szappannak.

Kiszerelés: 100 g

Ár: 1290 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: -- , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tisza0814

2017. május 23.

Még csak egy hete használom a mandulás hidratálókrémmel együtt, de eddig jól működik. Lehet hogy magában a szappan szárítana, de a krémmel együtt tökéletes. A sószappan által kijött pattanások helyét szépen szárítja. Közeli lejárat miatt féláron volt a dm.-ben a szappan és a krém is, szerintem megérte megvenni. Remélem ha lejár a szav.ideje a hatóanyag tartalom nem csökken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 23.

Source

2017. március 15.

Ezzel a szappannal tisztítom évek óta az arcomat. A pattanásokat eltüntette, nagyon szépen nyugtatja a bőrt.
Számomra szerintem örök kedvenc marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Számomra szerintem örök kedvenc marad. :)

Arianna

2017. január 10.

Természetes összetevők miatt vettem, de egy idő múlva száratani kezdte a bőrömet. Nincs is semmilyen különleges illata, más természetes szappanokat jobban szeretem. Tusfürdőről szappanra váltás első szappanjának nagyon jó. Nekem nem lett a kedvencem, így csak 3 pontot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

tugabi

2016. május 10.

Kellemes illatú, jól hidratáló szappan. A természetes összetevők szimpatikussá tették számomra, ezért vettem meg. Arcra, testre egyaránt használom, kíméletesen és jól tisztít. A körömvirág kivonat jól ápolja a száraz bőrt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 10.

Goldapple

2015. április 12.

Nagyon jó illata van és valóban fantsztikusan tisztít. Utána mindig körömvirágos krémet használok, de lehet, hogy nem is kellene, mert e szappan használata után is nagyon finom és puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

La-Fee

2015. április 2.

Legújabb szappan szerelem! Volt már pár jó minőségű darabom, de ez telitalálat! Persze szappan, nem hidratáló. A "szappan" fogalmát ez a darab tökéletesíti meg számomra :) Tökéletes alap a megfelelő lipidháztartás megalapozásához, visszaállításához szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

vds

2013. április 24.

"gyorssegélynek" egész jó volt, egységesebbé tette az arcom, szebb lett tőle a bőröm. de hosszabb távon szárít, így azóta inkább felváltva használom más termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 24.

Csipike

2012. május 30.

Szerintem nagyon jó ez a szappan, szépen elmúltak tőle a pattanásaim, és teljesen egységes lett tőle a bőröm, valóban szárít egy idő után kicsit, de én ezt újabban úgy korrigálom hogy a teljes arcomat megmosom az Iriszessel, majd csak a problémás részre teszek ebből egy kis habot, majd leöblítem, utána jön az Iriszes hidratáló, így az eredmény tökéletes az én kombinált bőrömre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

kliszta

2012. január 21.

Nekem nem szárít, természetes kozmetikum, jó az illata is, szeretem :)
50%-os kuponnal vettem egyszer a DM-be, úgy megérte.
Viszont a normál áráért veszek Yamunát, vagy bármelyik más Krisnás szappant, így, bár nem drága, de ebben a kategóriában olcsóbb is van, ezért a -1 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 21.

Nekem nem szárít, természetes kozmetikum, jó az illata is, szeretem :)
50%-os kuponnal vettem egyszer a DM-be, úgy megérte.

Debbie

2011. december 23.

Finom illatú, és kiválóan tisztít, de sajnos hosszú távon az én bőrömet is enyhén ugyan, de szárította. Ennek ellenére szeretem, a hidratálást pedig a testápolómra bízom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 23.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.