Weleda

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1449 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gwendolen, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2020. június 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1449 Ft

2020-ban megújult összetétel!

A körömvirágos fogkrém eltávolítja a lepedéket és hatékonyan véd a fogszuvasodás ellen, mentol nélkül. A gyógyító erejű körömvirág (calendula) kivonatát tartalmazza, mely a szájnyálkahártya és a szájüreg gyulladásos folyamataival szemben nyugtatóan és gyulladáscsökkentően hat. Ásványi tisztítóelemként szódabikarbónát tartalmaz, ami a fogakat alaposan tisztítja. Mentol helyett köménymag-illóolajat tartalmaz, mely fogmosás után friss leheletet biztosít.

Ár: 1449 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1440 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

kikolett

2017. szeptember 22.

Ajándékba kaptam, de nem ajánlanám senkinek. Esetleg annak, aki szeretne 15 másodperc alatt végezni a "fogmosással".
Maximálisan egyetértek az előző rossz véleményekkel, egyáltalán nem tisztít és nagyon rossz az állaga: amint nyállal érintkezik, feloldódik és folyik ki a számból. Legalább kétszer kell a fogkefére tenni belőle, hogy egy szokásos fogkrémmel való fogmosáshoz felérjen. A használat után nem érzem tisztának a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Chootie

2016. október 2.

Első használatkor azt hittem véletlenül mellé nyúltam és a Neutrogenát nyomtam a kefére, mert mind állagra, mind ízre arra hajazott. Semmit nem tisztít, sőt, jó kis ragadós-olajos réteget képez, hogy biztosan ne menjenek a bacik sehová. "Nagyszerű termék". :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

encimokus

2015. február 7.

Borzalmas ez a fogkrém. Olyan, mintha sima vizet nyomnék a fogkefére. Sajnos a többi Weleda fogkrém sem vált be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 7.

andi123

2014. augusztus 31.

Sajnos nekem sem vált be. Semmit nem tisztított. Az hogy nem habzik az nem baj, hiszen bio termék. Olyan érzésem volt mintha fogat sem mostam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 31.

júliusi

2014. április 26.

Már bánom hogy megvettem, mert nem ér semmit. Nem tisztít egyáltalán az íze valóban nekem is negro ami jó de kb ennyi. Az ínyem gyulladt maradt, plusz amióta használom csak fogorvoshoz járok tomni...és még drága is volt. Nem nagyon ajánlom. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

ancsi79

2013. május 10.

Jól tisztít, fincsi, nem mérgez, de a terhesség és szoptatás alatti fogromlást nem tudta megakadályozni:( Emiatt időnként fogépítős Sensodyne-t használok helyette, amíg a fogzománc új erőre kap:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

csoki

2012. szeptember 4.

Nagyon szeretem a Weleda termékeket, de sajnos ez a fogkrém számomra csalódás volt. Az ok mégpedig az, hogy nem távolítja el rendesen a fogról a lepedéket. Nemcsak nekem ez a tapasztalatom, hanem másnak is, aki a családban használja. Fogmosás után nincs az a "csúszos - csillogó " fog érzés, hanem ragad a nyelv, érezni rajta a lepedéket. Direkt gyorsan vettem új fogkefét is, hátha azzal van a baj, de sajnos nem.
Egyébként nekem az íze tetszik (negro-ra emlékeztető, édesgyökér íz), valamint az összetevők is jók, ráadásul homeopátiás készítmények szedése mellett is alkalmazható.
Sajnos a hatása számomra kétséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Sajnos a hatása számomra kétséges.

Balea11

2012. január 31.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet! Kíméletesen tisztít és jó az íze is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet! Kíméletesen tisztít és jó az íze is.

szilvakompi

2011. augusztus 4.

jó, nem markáns az íze, reggelenként émelygek a fogmosástól ( kicsi koromtól) így nekem ez nagyon bevált, a kéket ami tengeri sós estére használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

gwendolen

2011. július 1.

Kedvenc fogkrémem, imádom vele a fogmosást. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Kedvenc fogkrémem, imádom vele a fogmosást. :)

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract