Weleda

Ár:   2220 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Wellbe, 2390 Ft

Lágyan tisztítja és kényezteti bőrét a tiszta mandulaolajat tartalmazó tusfürdő. Nem okoz irritációt az érzékeny bőr számára sem, nyugtatja és védi a kiszáradástól

Ár: 2390 Ft , Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra
Mmaminti

2019. augusztus 28.

Ajándékba kaptam. Nagyon ritkán tetszik meg ennyire egy illat, de ebbe beleszerettem. Egészen finom, decens, kellemes és különleges. A bőröm puha, ápolt, kellemes tapintású lett zuhanyzás után. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Trixi

2019. június 18.

Kiárusítás volt a DM-ben, ezért beruháztam a maradék készletre, jó áron volt. Impulzus vásárlás volt, csak itthon láttam, hogy alkohol és parfüm is van benne, ezért annyira már nem örültem. Kicsit túltolták benne a mesterséges illatot, és nem a kedvező irányba, azaz nem ízlik. Sajnos ugyanúgy kiszárítja a bőröm (az alkohol miatt), mint az SLS-es tusfürdők. Na szóval, többet vártam a márkától és a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 18.

sunflower91

2018. április 17.

Számomra az illat egyáltalán nem domináns, és a kiszereléssel sincs gond, az ára persze nem olcsó de jó tényleg jót tesz a bőrömnek :) Érdemes rá beruházni! !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Bbju

2017. október 20.

Nagyon szeretem.egyik kedvenc tusfurdom,en kifejezetten szeretem.az eros mandula illatát..hidratal és szeretem az állagát is..egy a baj,hogy keves ez a 200ml..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

szeliger

2017. január 18.

Nagy tél van, de már hosszabbodnak a nappalok, látszódik a fény, lesz itt tavasz. Ebben a hangulatban került a kosárba ez a tusfürdő, a tubus grafikája megérintett. A tubust fólia védi, ezért nincs mód megszaglászni az üzletben, ez esetben szerencsére. A tusfürdő ugyanis olyan intenzív keserűmandula illatot áraszt a tubusba szagolva magából, hogy ha módom lett volna korábban szagolni, tutti, hogy nem veszem meg. Itthon is nagyon lefelé konyult a szám, de lesz ami lesz alapon bevetésre került. És egy hete csak ezt használom.
Fürdés közben az illat csak igen enyhén érződik, kicsit kesernyés, púderes jellegű és a bőr is csak nagyon enyhén illatozik fürdés után. A fehér, tejszínes állagú tusfürdő egyáltalán nem habzik, a bőrön szépen elsimítható. Fürdés után nagyon kényelmes, finom tiszta érzés a bőrnek. Lehet, hogy csak belemagyarázás, de lehet, hogy ebben tényleg van szerepe annak, hogy kénvegyületektől mentesnek hirdeti magát a termék. Nem tapasztaltam szárító hatást, bár az is igaz, hogy minden este lelkiismeretesen használok testápolót utána.
Megy az ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 18.

Megy az ötös.

uaim

2016. május 14.

JÓ JÓ és JÓ. Nagyon szeretem a Weleda termékeket, iszonyat érzékeny viszkető bőröm és fejbőröm van, mindenhova bevállt. Ez is nagyon fincsi, enyhe illat, krémes, szépen tisztít és nem viszketek utána egyáltalán. ÖTÖS

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 14.