Weleda

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 4899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 4899 Ft

A mandula testápoló az érzékeny bőr különösen gyengéd ápolására szolgál. Természetes mandulaolaja védelmet nyújt, nyugtatja az irritált bőrfelszínt. Azáltal hogy a bőr nedvességtartalmát megőrzi lágyságot és puhaságot kölcsönöz.

Ár: 4690 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 4899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Trixi

Korcsoport: >54
2018. július 16.

Aranyárban mérik ezt a testápolót, de mivel épp akciós volt (így is drága), és mandulaolaj, meg érzékeny bőr, megvettem a kisebb kiszerelést (200 ml) próbaképpen. Az illata elvileg mandulás-marcipános, úgyhogy az én orrommal lehet komoly baj, mert én gyermekkorom terpentines ecsettisztítójának szagát, helyenként játékgyurma szagot érzek, de néha megcsap azért valamilyen mandulás felhő is. Igyekeztem keveset kenni belőle, de elég nehezen tudtam eloszlatni nagyobb bőrfelületen, valahogy túlzottan ragadt, így aztán jócskán fogyott , mire végeztem. Sajnos nekem nem szívódott be gyorsan, csak kb. úgy reggelre, éjjel túlkrémezettnek éreztem a bőröm. Reggelre nagyon puhának, simának éreztem magam, viszont a szárazabb helyek, pl. lábszár nem voltak eléggé hidratáltak. Olyan különleges bőrnyugtatást sem éreztem, amire a bőröm annyira vágyik. Azért vagyok vele erősebben kritikus, mert sok hasonló tudású testápoló van a piacon töredékárért, és a Weledától ennél többet várnék (és parfümmentesen, ha már érzékeny bőr).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 16.

Tvylvis

2018. július 6.

Szerintem a Weleda testápolóival nem lehet mellélőni. Kiválóan kenhető, könnyen eloszlatható krém, gyorsan és maradéktalanul beszívódik. Jól hidratál, selymessé teszi a bőrt. Persze ezt is rendszeresen kell használni. Az illata nagyon finom, púderes, marcipános. Elhasználtam már belőle több flakonnal, majdhogynem állandó lakó a fürdőnkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Mila85

2017. augusztus 13.

Egy használat után tudok még csak nyilatkozni, a lábam szára, meg felső testemen, a derekam, csípő rész télen gyakran durván száraz hámlik...azt hiszem át kell váltanom a minden mentes kíméletes tusikra, illat ide vagy oda. Testápolót már lecseréltem erre, bekentem a lábszáramat, kicsit jobb lett, nem feszül, de még messze vagyok a tökéletes hidratáltságtól, az illata nem rossz, marcipános, de nem mű vagy erős, meg van egy kis natúr mellék illata. A flakon nem rossz egy kis göbös lyukon lehet kipumpálni a krémet, ami folyós, épp jó, szépen beszívódik. Meglátjuk rendszeres használattal milyen lesz, állaga, illata kiszerelés jó. Ára elég húzós 4800, én most fél áron vette meg, nehéz olyan testápolót találni a drogériákban, ami nincs teli vackokkal, hatásos is meg nem is túl drága. Na mindegy csak hasson.
Miután elfogyott pár hónapja, igazából hiányoltam, megszerettem, hamar beszívódott, illata is enyhe volt, de kellemes, olyan szép fénye volt tőle a bőrömnek, gondolom a mandula olaj miatt. Most az alverde med gyógyvizes testápolót használom, de ez utóbbi nehezebben szívódik be, ennek a weledának sokkal jobb és gyorsabb a hatása, hát nem is egy ár kategória, vszínű e kettőt fogom felváltva használni.
Ajánlom, főleg akciósan, arckrémét is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Ajánlom, főleg akciósan, arckrémét is szeretem.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid