Weleda

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 3999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kíváncsi Fáncsi, Módosítva: 2020. június 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 3999 Ft

Kevert típusú érzékeny bőrre. Harmonizálja az érzékeny és száraz bőrt. Selymesen lágy, könnyen beszívódó krém, melynek alapja a mandulaolaj és a szilvamagolaj. Természetes módon védik a bőrt a kiszáradástól, nyugtatják és megvédik a bőr egyensúlyát. Támogatják a természetes regenerálódás folyamatát. A bőr egyenletes és bársonyos lesz, visszanyeri rugalmasságát. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 3890 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 3999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2800 , Eladó: godozs
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest XXII., fizetés: Szemelyes átvétel a 22. kerületben vagy Kelenföldön. Foxpost/posta is megoldható.

zsirafi

2021. március 24.

kellems, kedves krem. nekem kevert borre szerumokkal tokeletes, szarazra keves lenne szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

eeniko

2020. május 28.

Nagyon kellemes arckrém, nagy részben a mandulaolaj tartalma miatt vettem meg, mert az a hajamnál is nagyon bevált. Semmi negatívumot nem tudok róla írni, hidratál, jó az illata, szépen felszívódik, reggel-este használom, nincs tőle pattanás.. az összetevői természetesek. Nekem a hidratálás nagyon fontos, és nem mindegy milyen krémet használok az arcomra. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

fuge7

2019. augusztus 19.

Szuper jó kis krém, teljesen elmúltak tőle a száraz foltjaim. :) Nem jöttek ki kis pattik, nem csípte a szememet, kellemes szolid illatú, 100% megérte az árát, pedig nem olcsó, de ez legalább hozza azt amit ígér, és ami rá van írva! 5 csillag (csodaszer)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Tisza0814

2017. augusztus 1.

Nagyon jól hidratál, kombinált bőrre tökéletes. A körömvirág szappanjával használtam reggel és este, teljesen rendbehozta az arcomat ami valami miatt tele lett zárt fehér mitesszerekkel. Egyedül az árával van bajom, mivel csak két hónapig tart, sokallom a négyezer forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

eszterke

2017. március 16.

Nagyon finom, enyhe mandulás illata van, könnyen beszívódik. Hidratáló hatása kb közepes vízhiányos bőrre szerintem kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 16.

Mila85

2016. december 28.

Nagy reményekkel kentem be a fejem ma ezzel, valamiért hetek, hónapok óta nem múlik el az orrhámlásom, néha arc is T vonalban, seborrheás szarság. Bőrgyógyász kréme se segített, biztos valami kaja okozza vagy nem tudom, de pokoliak nekem a téli hónapok már sok éve. Ezzel jól esett bekenni, remélem hosszú távon is javít az állapotomon. Jó hogy nincs illata, csak valami kis natúrság, aranyos ez a retro fém tubusa is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Stenico

2016. szeptember 22.

Mintát próbáltam belőle: pár használat alatt nagyon jó benyomást tett, a leírásban szereplő hatást hozza. Nyugtatja a bőrt, nem marad utána zsíros tapintású, az illata alig érezhető (az arckrémeket szerintem felesleges illatosítani, hogy még az is irritálja a bőrt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

tundicke

2016. június 26.

Nagyon szereti a mostanában extra érzékennyé vált bőröm. Amit sajnálok hogy nincs benne fényvédő, így nyáron csak éjszakára használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid