Weleda

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 5999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vilvia, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2020. június 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 5999 Ft

2020-ban megújult formula!

Intenzív feszesítő hatású olaj, kisimítja és feszesíti a bőrt. A tiszta, természetes, fiatal nyírfalevélből, rozmaringból álló kivonat a mélyebb rétegekben is aktiválja a keringést. A sárgabarackmag-olaj vitalizálja, a jojobaolaj hidratálja, a búzacsíraolaj pedig regenerálja a bőrt.

Csak tiszta, természetes anyagokat tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 5999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5420 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

betty007

2024. március 25.

200 ml üveggel vettem, előnyben részesítem az olajakat testápolás terén, jól felszívódik, jól hidratál és szebb a bőröm is. Nagyon megszerettem ezt az olajat. Mindenképpen újra vevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 25.

claudia.nyilas

2021. december 8.

Nagy üveggel vettem a Müllerben kíváncsiságból, hogy száraz kefés testkefe után beolajozom a kezelt testrészeimet. Az illata nagyon érdekes, erős, én a The Body Shop-os vaníliás testvajakhoz vagyok szokva, ez erős gyógynövényes jellegű. Mivel mindig is alaposan hidratálok így most nem látok átütő változást a használatával. Kicsit nehezebb használni az olajos állag miatt, és egy kicsit nehezebben szívódik fel. A cellulittal nem tudom, hogy kezd e valamit, de még nem rég kezdtem el használni. Remélem jól teljesít. Ha igen, visszatérek az eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 8.

mariska6

2020. január 10.

az 5. narancsbőr/stria ellen tesztelt kencéim között, kb. a Dr Organic royal jellyvel teljesít egy szinten. Jól puhít, hosszan tartóan ápol, fiatalabbnak tűnik a bőröm, de narancsbőr ellen változást nem hozott. A felvivése macerás, sok folyik az üvegből, a tenyerembe szoktam önteni, és onnan elkenni. Szerencsére hamar beszívódik, de így csak este lehet használni.

Update: Az új nyomós-adagolós változat sokkal könnyebben használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 10.

Update: Az új nyomós-adagolós változat sokkal könnyebben használható.

zsizi

2018. június 14.

Legalább három üveggel használtam el belőle, és nagyon nagy kedvencem lett. Sajnos rendszeresen nem tudom használni az ára miatt, nem engedhetem meg magamnak a nagyot minden második-harmadik hónapban. De ha van, imádom használni. Nagyon jó illata van, puhítja és feszesíti a bőrt. Nekem sajnos kis vékonyka, papír-szerű bőröm van, amin a legkisebb stria is látványosan meglátszik, elsősorban erre a problémára használtam. Sokat segített, bár nyilván önmagában nem tudja eltüntetni a striákat, de ezt nem is vártam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

quika

2017. július 17.

Szamomra nagyon pepecselos ilyen olajokkal kenegetni magamat, ugyhogy ezt sem kifejezetten szeretem hasznalni, viszont jol taplal, szep lesz tole a borom. A narancsbort nem hiszem hogy eltunteti, nem is kell ilyesmit varni tole, foglamam sincs, hogy miert irnak ra ilyeneket kremekre/olajokra...
Az illata szamomra tul eros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Az illata szamomra tul eros.

nura

2016. augusztus 31.

Nagyon finom illata van és müködik:) Nekem határozottan halványodtak a fogyascsikok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

natasa

2015. augusztus 10.

A Müllerben vettem meg a kisebb kiszerelést. Jól beszívja a bőröm, nem folyik rajtam az olaj a felvitel után. A bőrt szépen hidratálja, ápolja, látványosan széppé teszi. Hosszú távon még a narancsbőr ellen is várom tőle a szép eredményeket. Tudom, hogy ehhez huzamosabb, rendszeres használat szükséges, így még nem is várok nagy változást. Az illata is kellemes, finom citrusos. Az ára, hát igen....na az magas. Kerülgettem is egy darabig, de csak megvettem. Igényes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

lauran

2015. július 8.

Alverde olajat használtam, elégedett voltam, kívánciságból váltottam erre. Nagyon sűrű az állaga, a színe meg sötétebb, mint a többi olajé, kissé olyan, mintha olívaolajat kenne magára az ember. Az illata nem zavaró, szinte ugyanaz, mint az Alverde narancsbőr elleni olajé, tehát nekem megszokott. Viszont jobban hidratál, ha egyszer bekenem magam még kétszer is zuhanyozhatok úgy, hogy a bőröm nem szárad ki. Elégedett vagyok, és ez jó dolog, mivel az olaj nagyon drága. Narancsbőrre gyakorolt hatását kétségbe vonom, de tény hogy mivel hidratálja a bőrt, ettől szebbnek, ápoltabbnak hat a bőrünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 8.

ancsi79

2013. május 17.

Joy-napi beszerzés, így csak pár nap tapasztalatom van, de az már ennyi idő után is látszik, hogy nagyon finom citrusos illatú és a bőr sima és rugalmas lesz a használata után:) Én a Müllerben vettem a kicsit (100ml) kipróbálni, de van nagy is (talán 200-250ml), ami ml-re vetítve kedvezőbb árral bír. Remélem a cellulittel is ügyesen elbír. Eddig 5csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 17.

Balea11

2011. november 9.

Egyik legjobb és leghatásosabb weleda termék. Rendszeres használat során jelentős a változás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 9.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil
Tisztítószerek: Betula Alba (Birch) Leaf Extract
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.