Well Cosmetics

Ár:   290 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Euro Family   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   Euro Family
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Kiváló tisztító hatású, bőrbarát PH. Minden bőrtípusra ajánlott.

Gabria

2019. október 9.

Az utántöltőjét szoktuk venni minden egyes alkalommal, amikor megtaláljuk. Mindenféle szappan szokott lenni a polcokon, ez nem mindig. Lehet, amint meglátják már kapkodják is el, nem hiába. Ezért, meg azért, mert tényleg csak ezt használjuk és szeretjük, kettesével szoktuk venni. Nekünk nem szárít, teljesen jó. Az illatát mindketten imádjuk, tényleg az a valódi narancsos csoki, pedig egyikünk sem egy nagy csoki fan, de ez az illat elvarázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Cintia89

2017. május 10.

Egy literes utántöltős kiszerelését vettem meg belőle. Ekcémás bőrtípusom van és nekem eléggé szárította a kezeimet. Az illata elsőre nagyon tetszett igazi karácsonyi szaloncukor jutott róla az eszembe, de, hogy mindennap ezzel mostam kezet nagyon ráuntam, már alig vártam, hogy elfogyjon. 3 csillagot adok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Vizililiom

2017. január 28.

Imádom a csoki illatú folyékony szappanokat, tusfürdőket, így nem volt kérdéses, hogy ezt is hazavigyem magammal a boltból, amikor először megláttam. Imádtam az illatát, tutira keresni fogom még eurós boltokban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

mscintia

2016. november 1.

Szerintem ez a világon a legistenkirályabb folyékony szappan, amit valaha kitaláltak:) A páromnál találkoztam vele először, és egy-két alkalom után megkérdeztem tőle, hogy mi is ez a csodás illat, ugyanis utántöltőben volt, így elképzelni sem tudtam, hogy melyik cég gyártja ezt, s bevallom őszintén azt hittem, hogy valami nagyon drága - ultra márkás dologról beszélünk, annyira luxusillatú ez a szappan. Aztán az anyukája elmondta, hogy mi ez, azóta vadászok rá, s alig várom, hogy a saját lakásunkban is ez legyen! <3

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
lovecreams

2016. augusztus 1.

Isteni illata van:)) Olcsó, de pozitív csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Isteni illata van:)) Olcsó, de pozitív csalódás volt.

kvitta.girl

2016. február 28.

Hú ez nagyon pozitív csalódás volt, lévén hogy milyen olcsó!
Teljes egészében zselés szaloncukor illata van, de nem gagyin hanem teljesen realisztikus, szinte a számba éreztem az ízét, várandósan kész kínzás volt hetekig kívántam :)
És nem is szárított egyáltalán. Újra fogom venni !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Hú ez nagyon pozitív csalódás volt, lévén hogy milyen olcsó!
És nem is szárított egyáltalán. Újra fogom venni !

Lana93

2016. február 28.

Nekem a gránátalmás verzió van meg, de nagyon szeretem. Nem szárít és az illata isteni, bár nem tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

adrienn0507

2015. november 28.

A literes kiszerelést vettem meg akciósan 300 forintért. Az illata elég erőteljes, engem a zselés szaloncukorra emlékeztet, remélem nem fogom megunni. A téli időszakhoz, karácsonyhoz jól passzol, nyáron el sem tudom képzelni a használatát. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

blackcat00616

2015. november 7.

Kedvenc illatú kézmosòm 💜 Intenzìv illat, nem szárìtja a bőröm. Elköltöztem és azòta sajnos nem találom 😢

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

noemi90

2015. november 7.

Eurós boltban találtam rá! Hát a gyártótól remek ötlet volt ez az illatpárosítás! Isteni illat, jó áron :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 7.