Well Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Euro Family   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xenon, Módosítva: 2014. november 13.

Lelőhely:   Euro Family
Kategória:   Szappanok

PH 5.5

bettina28

2020. július 4.

Utántöltőjét vásároltam meg, 450 Ft 1 liter... Ezen a flakonon nem szerepel hogy anti-bakteriális lenne, csak hogy higiénés szappan, viszont teljesen ugyanazok az összetevői. Az eladó hölgy szerint többet tud mint egy sima szappan, de azért nem lehet rámondani hogy anti-bakteriális. Viszont úgy hallottam, hogy sok helyen pl fogorvosok is ezt használják a rendelőkben. Mivel a vírusos helyzet alatt nem lehetett sehol kapni egyéb fertőtlenítő szappant, elhoztam ezt és itthon elhasználgatjuk. Egyébként nem szárítja a kezeket, a hatásáról viszont nem tudok nyilatkozni, mármint hogy mennyire anti-bacis, vagy nem. Tisztítani gondolom tisztít, legalább annyira mint egy normál szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

d.krisztina

2013. július 26.

Ebből a fehérnek olyan jó illata van! Semmi különös,de valahogy nekem a tisztaság illata,nagyon szeretem használni. :) A már bezárt Profi boltokban vettem és még van belőle,remélem találok valahol újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

Hidratálók: Propylene Glycol