Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

4-es, extra erős tartás. Dús hatás, könnyű kifésülhetőség.

Kiszerelés: 400 ml

bvlgari001

2013. november 3.

Nagyon szeretem ezt a hajlakkot, mert tényleg tartós, könnyen kifésülhető. Bár az illata nem a kedvencem. Sokáig elég, és a nagy kiszerelése miatt nagyon tetszik. A Müllerben 995 Ft körül lehet venni, ami nagyon megéri. Egyedül azt sajnálom, hogy a mi városunkban csak Rossmann és DM van, ott viszont 1600 Ft, így mindig át kell menjek érte másik városba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

cintia995

2013. május 21.

Szeretem az ilyen szórófejű lakkokat, sokkal könnyebb kezelni. Nálam tényleg ez az extra erős hatás, ha befújom vele a hajam a nap végéig ott marad. Van hogy befonom a hajam, és mivel nekem fokozatosan van levágva sokszor kicsúszkálnak a tincsek. Na, ezzel nem. Amit nem szeretek benne hogy a hajam kőkemény lesz, de hát végül is pont emiatt tart. Kicsit paradox, de megadom neki az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 21.

eddina

2013. február 16.

Nekem pont tökéletes...eddig nagyon ritkán használtam lakkot, most új fazon miatt szükséges. Nem tapad, ragad, nincs beton érzés és nekem tényleg megtartja a dús hatást! Enélkül 10 perc alatt lelapul a hajam. Már újravettem, szóval nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

felicitas

2012. május 3.

Nem rossz, nem rossz, de nekem kevés. Nem ragacsos, de nekem erősebb kellene. Rövid hajra lehet hatásos. Ára is jó, és nem is oly büdös, de egy kis fojtogató szaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate