Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IceLdy, Módosítva: 2012. november 8.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hidratáló pakolás igénybevett száraz hajra.

timcsike1989

2014. április 22.

Én balzsamként használom és egész megszerettem. Az illata nagyon jó és tartós is. Kb 1-2 percet hagyom a hajamon, ezalatt szépen hidratálja és puhítja. Ha majd új illatra vágyom az imádott Kallosaim mellett akkor szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

szandrah86

2014. március 2.

Tegnap próbáltam ki először,nagyon szép fényes és puha lett a hajam...:) Kallos Placenta hajpakolást próbálgattam de sajnos nem igazán vált be. Egyenlőre elégedett vagyok vele,megelőlegezek 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

francais

2014. február 23.

Megváltozott a csomagolása, most árulják ki a rossmannban 500 Ft-ért. Szerintem én túl keveset raktam a hajamra, bár nálam minden hajmosás min másfél órás procedúra, mivel gyakran kell hajat mosnom a zsírosodás miatt.
Szóval könnyem kezelhetővé tette a hajam és nem tapasztotta össze a hajszálakat, így sokkal dúsabb lett a frizurám. Hidratálást annyira nem éreztem, de lehet , hogy csak azért, mert túl keveset kentem fel.

update: műhidratálást ad, aztán a hajam is lezsírosodott tőle és alig bírtam kimosni is a hajamból!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

liza2010

2013. július 8.

Nagyon jól bedolgozható és az illata is kellemes. Puha és fényes lesz tőle a hajam.
Máskor is ezt fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

Máskor is ezt fogom venni.

failedstardoll

2013. január 27.

Nagyon szeretem, ha csak a hajam nem szokik hozzá, nem hiszem hogy leváltom. Finom illata van amit megtart a hajam napokig. A száraz hajvégeken nagyon sokat segít, tényleg hidratál, és fényes is lesz tőle a hajam. Minden hajmosásnál, hetente kétszer használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

azursatellite

2013. január 25.

Minden tégelyes pakolást min. 10 percig fennhagyok a hajamon, így ezt is. Puha és illatos hajat kapok cserébe, ami napokig illatozik. Az alap hajápoló illatban kivis gyümölcskoktél illatát érzem, nagyon tetszik. Hosszú vastag szálú hajam van, a vége alaposan ki tud száradni, ezzel a pakolással nem érzem sprődnek a hajam, még a következő hajmosás előtt sem. Jóféle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

csericka

2012. november 19.

Kiváló, én a Moisture termék családból a sampon, balzsam és a hajpakolást egyszerre használtam, a göndör, már-már kezelhetetlen hajam selymes lett, könnyen kifésülhető, gyönyörű fényű és puha. Mindenképp visszatérek ehhez a termékhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

IceLdy

2012. november 8.

Akciósan vettem a DM-ben, Gliss kur shea vajas pakolast hasznaltam elotte de a hajamnak is kell a valtozatossag nagyon jo dontes volt megvenni meg teljes aron is megvennem szep puha, fenyes lett a hajam tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2