Wella

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2012. december 22.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Wella Pro Series Moisture Balzsam a hajba zárja a nedvességet, valamint természetesen puha és sima hajat hagy maga után, melyet könnyű kifésülni.

rtteszvesz

2018. május 3.

A samponja jó volt, de ez a balzsam...Ez nekem nagyon nem vált be. Elkezdett korpásodni tőle a hajam, sajnos nehezen jöttem rá, hogy ez a termék a hiábás. Ezt soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Felari

2017. április 3.

Körülbelül fél évig vadásztam a második flakont mert nekem nagyon bejött. Nagyon szép puha lesz tőle a hajam de nem nehezíti el. Finom az illata és nagyon sokáig elég. A lakossági hajápolók/balzsamok között szerintem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

carolinett33

2016. január 28.

átlagos, bár nem tudom mi többet várhatnék egy balzsamtól. a samponjával együtt használva a kedvenc párosom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Moncica

2013. szeptember 27.

Száritotta a hajam ,nem hidratalt semmit már bánom h megvettem, mert van egy nagy flakon "semmim" :S ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

linda.labik

2013. szeptember 5.

Nem volt ez rossz kis cucc, mikor elkezdtem használni, de egy idő után elkezdte szárítani a hajam, így csak 3 csillagocskát kap...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

kinguci.19920911

2013. március 12.

Nagyon kellemes az illata,és tényleg pihe puha hajat varázsol,és közben nem nehezíti el a hajat.Imádom!Amíg nem találok jobbat,nem válok meg tőle! :)) Eddig balzsam helyet sokszor ink. pakolást használtam ,viszont ez a termék balzsam létére vetekedhet jobb márkák pakolásaival.. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

Vintage Lady

2013. február 15.

Már az összes márkától próbáltam ki balzsamokat, amik drogériákban kaphatók, de ez a legjobb (és a Repair testvére, amit itt most nem találok, de egyébként ugyanez). Elég vastagszálú, dús, hullámos, nagyon hosszú hajam van, de ettől sosem gubancos, mosás után is nagyon könnyű fésülni. Az illata is isteni, napokig érezhető a hajamon. Már régóta csak ezeket használom, most is 4 flakonnal van itthon. :) Ja és az 500 ml-es kiszereléshez képest az ára is jó. Mivel nagyon sűrű, jóval kevesebb kell belőle, mint más balzsamokból. Állagra és hatásra is a jobb márkák pakolásaihoz hasonlít inkább, mint egy sima balzsamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

lipstick

2013. január 19.

Ez a kedvenc balzsamom és ráadásul nagyon olcsó :)
képek a blogon :) http://fruandlina.blogspot.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 19.

Ez a kedvenc balzsamom és ráadásul nagyon olcsó :)
képek a blogon :) http://fruandlina.blogspot.hu

fiona

2012. december 18.

Nekem vastag szálú a hajam, és amikor más balzsamot használok, akkor kicsit a seprüre hasonlít, ettől a balzsamtól viszont nagyon selymes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2