Wella

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cserhalmiagota, Módosítva: 2013. május 29.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam. Értékes tegenerálás és fésülhetőség.

SweetLilcsi03

2018. március 1.

Hol kapható még? Mert régebben volt az Auchan-ben, Tescoban, de már ezer éve nem találom :( ez volt a legjobb balzsam, amit valaha próbáltam! SEGÍTSETEK!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

pinkprincess112

2018. február 23.

Nagyon jó áron vettem, fodrászos illata van, de egyszerű sampon:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Nagyon jó áron vettem, fodrászos illata van, de egyszerű sampon:)

Jelizz

2018. január 25.

szokasos balzsam illat, atlag hatassal. Nem rossz, de a szaraz hajamon nem segitett semmi extrat nem erzek....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

doratarr95

2017. január 10.

Mar par eve ezt hasznalom, mindig ujraveszem mert bevalt a csaladban. Az ara nagyon jo, es a hatasa is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

RCC

2016. március 31.

Elég híg így gyorsan fogy, viszont hasznos. Puhább és fésülhetőbb tőle a hajam. Sok fajta balzsamot próbálgatok most és eddig ár-érték arányban ez a legjobb. Párszor már újravettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 31.

Nikike05

2016. január 23.

Próbáltam nem volt rossz elhasználtam de nem vettem újra
...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Próbáltam nem volt rossz elhasználtam de nem vettem újra
...

Katulin

2015. június 15.

Többször újravásároltam már, egyszerűen nagyszerű :) én úgy szoktam alkalmazni, hogy a hajfestékemhez járó pakolást felviszem, megvárom míg hat, majd kiöblítem, utána pedig ezt viszem fel kis mennyiségben és nem öblítem ki. Egyáltalán nem teszi ragacsossá a hajam, csak figyelni kell, hogy a tövekre ne jusson. Ráadásul kellemes az illata és sok terméket kapunk kedvező árért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

boni04

2015. május 18.

Jó kis balzsam, a samponnal együtt használtam. Korrekt ár, és korrekt hatás. Nem hinném, hogy újra veszem, tovább keresgélek, nem csodakrém nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

heather

2014. december 31.

Ár- érték arányban verhetetlen.
Tartósan egyenesített hajam van, ami azért igényli az ápolást.Ez a balzsam nem zsírosítja el és puha, selymes tőle a bozontom :)
Kellemes az illata, tartós is.
Többször is vettem már.
Vannak drága, "extra" balzsamaim is, de ez mindig ott van a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.

Ár- érték arányban verhetetlen.
Kellemes az illata, tartós is.
Többször is vettem már.
Vannak drága, "extra" balzsamaim is, de ez mindig ott van a polcon.

feredith

2014. november 2.

Nagy meglepetés volt ez a balzsam, pozitív értelemben. Egyszer pont le volt akciózva, mikor balzsamot keresgéltem, pedig alapvetően bizalmatlan vagyok a jó marketinggel rendelkező márkákkal szemben. Nagyon puhává, fényessé teszi a hajamat, de nem nehezíti el, nem szárítja ki. Nekem vékony szálú, kócolódásra hajlamos hajam van, nagyon könnyen kiderül, hogy jó-e egy balzsam és ez igen, ez jó! Nem teszi sprőddé a hajvégeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2