Wella

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2011. május 5.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Zsofcika

2015. december 19.

Nem tudom, hogy drogeriaban, kellekesnel mennyi, de en 290 Ft- ot fizettem erte egy sima boltban. Egyszeruen imadom! Fini illata van es puha lesz tole a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Jó kis balzsam, a hajam selymes volt tőle és viszonylag könnyen fésülhető ,könnyen kiöblíthető. De a hajvégeimnél nem tett csodát, így nem volt nehéz döntés lecserélnem. Nekem jobban bevált a Pantene.
Egy alternatívának azért nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Egy alternatívának azért nem rossz.

magdus.kis

2015. április 27.

Az egyik kedvenc hajbalzsamom. Imádom az illatát, nem hagy ragacsos érzetet. Árban is megfelelő, pláne amikor akciós. A Syoss-nál sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

ancsy2412

2015. január 15.

Nagyon jól ápolta anno a festett hajam, de már nem használom, mert lenövesztettem és így elnehezíti a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

gombirenn

2014. június 27.

Nekem nagyon selymessé tette a hajam, igaz a hajvégeim még mindig kicsit szárazak:( így első használat után nagyon meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

nikol134

2014. június 25.

Nagyon szép puhává varázsolja a hajamat, és az illata nagyon jó, és elég hosszan is tart. Nagy kiszerelés, és kevés kell belőle, tovább hagyom a hajamon, és a hajvégekre külön is szoktam kenni, hajvasalás előtt, nekem így bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

tofifi11

2013. december 14.

A kiszerelés-ár aránya miatt vettem meg és beleszerettem! Hosszú idő után ez volt az első olyan balzsam, aminek a hatására a hajam selymes és fényes lett! Nagyon szerettem, viszont Angliába költöztem, és én itt még nem találtam Wella-t, így most az Organix argán termékeket használom, amik sokkal jobbak ennél a balzsamnál szerintem, ezért a 3 pont csak. De ha haza megyek, újra veszem, mert Magyarországon meg az Organix nem kapható :D Összességében én javaslom a Wella-t azoknak, akiknek élettelen a haja, a vége pedig száraz, töredezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

jégvirág

2013. szeptember 3.

Azért vettem meg anno, mert tetszett a nagy kiszerelése és kicsit bedőltem a reklámszövegnek, miszerint szerkezet-visszaállító (hahaha...). Szóval számomra ez a balzsam egyáltalán nem vált be. Pozitívuma talán csak annyi volt, hogy valahogy ki tudtam fésülni a hajam, meg egészen okés illata volt, de ezzel a 2 "szuper" tulajdonsággal a legtöbb balzsam rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Maryetta

2013. május 30.

Meg vagyok vele elégedve , nem hozta rendbe a hajam teljesen, de sokat javított rajt ... kb. fél év után megszokta a hajam ezért váltottam , de biztos ,hogy még előfordul a fürdőszomámban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Nariiika

2013. május 28.

Nekem ez az első hajbalzsamom amit használok és eddig meg vagyok vele elégedve. Bár mivel úgy éreztem, hogy nem jön ki a hajamból, két hajmosás közé iktattam be és így is nagyon szép csillogó könnyen fésülhető hajam lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2