Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ciemat, Módosítva: 2012. március 30.

Kategória:   Hajformázók

Segítségével bármilyen haj elkészíthető.

Kiszerelés: 75 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vivianka

2013. július 15.

Lassan 2 éve megvan, de nem használom. Nekem a sertés zsír jellege miatt nem bejövős.... :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Berenice

2013. április 12.

Néhány hete megtaláltam a kencés dobozom mélyén és mivel nem akart eszembe jutni, miért száműztem oda, gondoltam próba-cseresznye...
Aztán rájöttem! Nem a termékkel volt a gond, csak amikor megvettem még bőszen vasaltam a hullámaimat kegyetlen eltökéltséggel és akkor valahogy nem vált be. Egyenesítés előtt nem akartam felkenni, mert ugye nem javallt, utána meg inkább hajlakkot használtam.
Mostanság dehogy gyilkolom a hajam vasalással (gyötröm szegényt mással eleget), kunkori hát kunkori, de ha már kunkori legyen szépen kunkori!
Tenyérben szépen elsimítva belemarkolászok a hajamba párszor és láss csodát a kunkorok tartják magukat még másnap és harmadnap is! Nélküle kilógják magukat a hullámok és olyan...fáradt kinézete lesz. Az illata nekem is tetszik és elég lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Nicu

2013. február 15.

Mikor rövid volt a hajam, szerettem ezt használni. Jó illata volt, tartott, de a mennyiséggel vigyázni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

szappanka

2012. október 8.

eredetileg anyukám használja, de újabban én is lopkodok belőle. nagyon fincsi az illata, nem kell belevájni a körmömet, hogy ki tudjam szedni a tégelyből, és könnyű kenni is. én hajvasalás után használom a kissé megviselt hajvégeimre, és így tartósabb az egyenesítés, plusz talán kicsit ápol is. lényeg a lényeg, szuper ez a wax :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Clinique

2012. június 19.

Nagyon bírom az illatát, kevés kell belőle. Kis menyiséget teszek a tenyerembe és az ujjaimmal átfésülöm a hajam. Még másnap is illatozik a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

geucsa

2012. május 8.

Egyik kedvenc waxom. Nincs olyan zsíros hatása és tartást is ad. Kicsit drága. Sokszor az egyik Baleával helyettesítem. Nagyon hasonlók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

bandita

2012. március 28.

Én már elkeseredésemben hajzselé helyett használom ezt a terméket, tenyérben eloszlatva, betunkolgatom a félhosszú hajamba lazán, vékony rétegben. Minden zselémben és hajformázó krémemben van alkohol, ami már nagyon megviselte a melírozott hajamat. Úgy vettem észre, ez jóval kíméletesebb alternatíva. Kellemes illatú, selymes tapintású hajvégeket eredményez, erős tartása van. Elégedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 28.

Ivett0502

2012. február 7.

Jó és tartós vax. Arra kell ügyelni hogy kevés kell belőlle, mert különben bezsírosodik a haj tőlle. Hajtőre egyáltalán ne kennyétek. Tincsezésre a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Emulgeálószer és felületaktív anyag.