Wella

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2015. október 6.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Vadkuku

2016. szeptember 22.

Sajnálom, hogy kivonják a forgalomból. Az én hajamra bevált, nem engedte a színét és semmivel sem kopott ki gyorsabban a hajamból, mint a többi festék. 8/73 Tobacco Blond árnyalatot imádtam és sajnos még csak hasonló színt sem látok másik márkáknál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Gift Box

2016. június 21.

Bár rég volt ezzel festve a hajam, szinte el is felejtettem, de arra emlékszem, hogy a 15. nap utáni pakolástól úgy besárgult a hajam, hogy nem győztem hamvasítani utána, és a festék eredeti színe nagyon hamar megváltozott/kikopott. Ha csak magát a hajfestéket nézem, az nem volt rossz, de tartósnak nem mondanám, így az 5 csillagot 3-ra módosítom.

2015. október 21:
Tegnap lett befestve az eleve szőke hajam a 8/1-es világos hamuszőke árnyalattal. Én úgy vettem észre, hogy a szőkék elég hasonlóak a dobozon, úgyhogy mindenképpen az árnyalat nevét és színkódját kell figyelembe venni. Egy doboz éppen hogy elég volt a középhosszú hajamra. Felvitel után elég sötét és szürkés lett az eredmény, de nem kell megijedni, ez lemosáskor eltűnik. A töveknél nagyon szép, természetes szőke árnyalatot kaptam (nagyjából olyat, amilyen a modellé), a hajhossz pedig olyan igazi hamvas, közép-hamuszőke. Nagyon tetszik, hogy enyhén átmenetes lett a hajszínem, remélem sokáig így marad. A festéknek elég kellemetlen szaga volt, de könnyű volt kezelni, nem csöpögött. Ehhez is jár három pakolás: egy az első használathoz, aztán a 15. és a 30. napra. Nem roncsolta a hajamat, sőt, még talán jobb is lett a szerkezete.
Egy doboz ára 1800 forint körül van, de most a dm-es 150 pontos kuponfüzettel 50% kedvezmény jár rá. Szerintem érdemes vetni rá egy pillantást! :)
(Néhány hét után majd frissítem a vélemény, hogy mennyire tartós.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

2015. október 21:
(Néhány hét után majd frissítem a vélemény, hogy mennyire tartós.)

Vandenis

2016. március 23.

Ma festettem be a 7/74 es hajfestékkel a hajam, nagyon szép a szine és nem lett száraz mint más hajfestéktől ahogy lenni szokott rögtön a festés után. Még használtam Mokka árnyalatot és azzal is meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol