Wella

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kenceficés, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Mona01

2019. június 27.

Az évek során végigpróbáltam az összes drogériában kapható szőke hajfestéket és bizton állíthatom, hogy ez számomra a legjobb. Kevésbé kopik, mint a többi, szép a színe, nem roncsol, szép a hajam:) 9/1 színt használom, szép hamvas, nem betonszürke (volt olyan is). Ár-érték arányban szuper szerintem, akcióban néha egészen olcsó.
Kár, hogy a 10-esből nincs hamvas, mert sajnos a 10/0-ás csibesárga. Nem értem, miért nem gyártanak 10/1-est?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

annajeney

2019. február 13.

Ha hajfestés, akkor kizárólag a Wellaton! Tipikusan az a helyzet nálam, hogy mindig variáltam, próbáltam más termékeket, de az igazi ez maradt. Végtelenül baráti ára mellett a legszebb sötétbarna (tényleg sötétbarna, nem fekete, nem gesztenye, nem vöröses!!! ) árnyalat a piacon, ami nem is kopik egyhamar. A balzsam hozzá több, mint kiváló. Kethavonta használom a hajam egészén. A hajfestés végeztével a hajam istenien puha, és ez az érzés hetekig tart. Bár minden drogériában kapható lenne. Remélem sose szüntetik meg. Top 3 kedvenc kozmetikumom egyike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

juno

2018. augusztus 4.

Évek óta látogatom az oldalt, de most az vett rá a regisztrációra, hogy ezt leírhassam...ez egy iszonyat kritikán aluli termék :( Nyáron rámjött az ötperc, és a sötétbarna-fekete hajamat pirosas-sötétvörös ombre festéssel dobattam fel fodrásszal, összességében egy vagyonért (kétszer kellett mennem, mert az elején leszívás nélkül próbálták megoldani, ami alig látszott), ezért vagyok különösen mérges. A vörös festék ugye hamar kopik, egy bő hónap után csúnya rókavörös, szinte szőkés lett már, de ennyi miatt nem rohanok fodrászhoz, elkezdtem magamnak visszaszínezgetni otthon. A Joanna Multi Effect 100 Ft-osokban kapható vörös hajszínező samponja, amit itteni vélemények alapján vettem, csodálatos, kemény 300 Ft-ért tökéletes vele a végeredmény, egyáltalán nem fog (!), fehér párnán, ruhán sem, egy hibája, hogy 2-3 mosás után kikopik, ezért 1-2 hetente használnom kell. Gondoltam, jöjjön most egy tartós, ez a Wella, nézzük meg. A trópusi vörös árnyalatot vettem belőle, a képek alapján teljesen oké lett volna, élénkebb, világosabb vörösnek ígérték, világos tincseken pláne. A felkenés macerásabb volt, a peroxid szétmarta az orrom, szemem, de hát ez ilyen, viszont hiába tartottam be mindent, a végeredmény is rossz lett, a szőkített-leszívott tincsek ellenére kaptam egy, kb. az eredeti fekete-sötétbarna hajszínemmel teljesen azonos színt (nem is értem...), épp minimális vöröses csillogással, ha rásüt a fény, mint szín, szép, de konkrétan most szinte nem lehet megmondani, hogy ombre/festett hajam van :( Emellett sprőd, száraz lett tőle a hajam, valamint folyamatosan erősen engedi a színét, fürdés közben egy dolog, az mindegyik vörösnél így van, de a törülközőmet, párnámat, ruháimat is megfogta azóta (legalább mosással szerencsére ezek nagyjából kijöttek), főleg az első napokban. Szerintem ez nagyon gáz. Remélem, a tartóssága is olyan gagyi, mint a többi paraméter, akkor pár hét múlva megszabadulok tőle, és nyomhatom a Joannával ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

zsuzsana88

2018. február 28.

8/45 ös colorado vöröset vettem,bár sárga dobozosat akartam lilát kaptam a házhoz szállitáskor ,sebaj.... régen ugy 10 éve imádtam ezt a színt , meg a decoré red specials hajfestékét de mivel azt kivonták, maradt ez. Na szóval régen elégedett voltam szép színe volt, de arra nem emlékeztem hogy .....kibontottam összekevertem lila lett, de ez nem fura vörös festéknél, brillance-nál egyszer libaf*s zöld lett szóval nem aggodtam,felvittem a póthajamra, hát, szinte azonnal ugy besötétedett hogy szinte fekete lett, nagyon megijedtem, ugyhogy 10 perc után inkább lemostam mert egy szőkités és kuka a haj.....legnagyobb meglepetésemre, olyan iszonyú szép vörös lett hogy leesett az állam! komolyan , gyors megszáritottam és mégegyszer felkentem rá a színt hogy intenzívebb legyen.a szag engem nem igazán szokott zavarni a hajfestékeknél szóval azt most nem pontoznám...az állaga jo krémes kissé nehéz eldolgozni...meg ugye hogy jo becsapos ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Stella9

2018. február 26.

Ár-érték arányban teljesen korrekt. 7-es árnyalatokat szoktam használni, legutoljára a 7/3-as árnyalatot kentem fel, szép és természetes ennek is a színe, egyáltalán nincs paróka hatása. Jó a mellékelt balzsam is. A festék kicsit büdös, de kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Lizinka

2018. február 6.

A színei szépek, közép barnát és mahagónit próbáltam, a szín megfelelt az elvárásaimnak, nagyon hajazott a dobozon lévő színekre. :) Ennek örültem.
Sajnos a tartóssága már hagy némi kivetnivalót magában, 5.5 mahagóni nagyon gyorsan kopik. Ár/ érték arányban nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

mmermaid

2017. augusztus 14.

A sárga dobozosat évekig használtam, ott a 77/44-es színt, ami konkrétan piros. Nem egészen ez volt a cél, viszont megtetszett és 2-3 évig meg is tartottam. Azóta valamiért elkapott a hennaláz, és kellett másfél év, mire rá mertem kenni újra ammónia tartalmú festéket a hajamra. Sokat olvastam utána, mivel abban az árnyalatban nincs a wellatonnak festéke, amilyen volt eddig, de a végén úgy is ez jött velem 8/45-ös árnyalatban a helyi háztartási boltból, ahol 700 forintba került csak, ellenben a drogériákkal (ez azért lényeges, mert 3 doboz volt épphogy elég a hajamra, ott pedig már számít a 2-300 forintnyi különbség /doboz). Itthon láttam csak, hogy a lila és a sárga dobozos festék igazából nem ugyanaz, de már nem akartam visszavinni, próba szerencse. Sűrű tejföl állaga van, nem terül szét, szóval melósabb szépen eloszlatni, mint az eddigieket, plusz erősen meg is ijedtem, mikor a tálkában lila színű lett a festék. :D A színeredmény világosabb lett, mint amire ráfestettem (ami a Garnier Olia 660-as árnyalata), és rezesebb is, szóval kissé eltérő, de a következő festésnél szerintem ez majd javulni fog. A dobozban lévő balzsam pedig fantasztikus!

Azóta eltelt 5 hét, van egy kis lenövésem, a festék mosásnál mindig kicsit ereszti a színét, de egyáltalán nem látszik, nem kopik, nem fénytelenedik el, biztosan újraveszem. Azért nem adok 5 csillagot, mert elég zavaró a mosás utáni folytonos pecsétje a ruhán-törölközőn, és nem tudom, hogy következő festésnél mennyire lesz egységes a szín. Ha beváltja a reményeimet, megkapja a plusz 1 csillagot is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

flaghunter

2017. április 2.

Barna hajamat az ősz hajszálak miatt kezdtem el festeni pár évvel ezelőtt. Mindig egy hasonló árnyalatú festéket veszek, a Wellat most próbáltam először. A gesztenyebarna színt választottam. Nagyon jó a festék állaga, könnyen felvihető és kimosásnál sincs gond. További előnye, hogy középhosszú hajamra bőven elég volt 1 doboz, ill. nincs erős szaga a festéknek. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, jól befogta az ősz szálakat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

SisyD

2017. március 31.

A 12/1-es árnyalatot választottam és a vállra omló hajamhoz két dobozzal elvoltam vígan. A hatóidő 50 percet elosztottam úgy, hogy a sárga leszívott töveim meg a fél hossza kapott 30 percet, majd 20 percet a maradék fele. Ahogy telt a hatóidő, kezdtem félni, hogy mennyire fogja károsítani, de úgy voltam vele, hogy inkább betartom, legfeljebb vágok új frizurát magamnak :D
Meglepetésemre a nagyon száraz hajam nemhogy nem károsította, hanem mintha kicsit összébb is rakta volna, a kis utóápoló balzsamja nagyon jó, kettőm volt ugye két doboz hajfestékhez, a második jó lesz következő hajmosáskor.
A színeredmény ezüstfehér lett, amit nagyon szeretek (évek óta fehéres-szürkés-ezüstös színűre festem). Persze nem olyan, mint a dobozon, de itt olvastam, hogy hamvasabb lesz, én ezzel elégedett vagyok. Teljesen a sárgát a leszívott hajtövemről nem oldotta meg, de nagyon barátságos a látvány, nem rikít, plusz úgyis használok hamvasítósampont, majd az tompítja.
Állaga miután kiöblítettem mindent a hajamból könnyen fésülhető volt, csillogott (amennyire a holtszáraz hajam tud csillogni :D ) és jó tapintású lett!
Szerintem ha ugyanígy, mint eddig, hamvasítózom, nem fog a színe különösen kopni vagy változni, csak még ezüstösebb lesz.

update: Hogy mi történt, azt elfelejtettem. Sajnos nagyon hamar kikopott a színe és a fénye, ezért levonok egy csillagot. Visszatértem az olcsóbb, jól bevált festékemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Monaline

2016. október 22.

Hát ez nagy csalódás. A 7.0, középszőke árnyalatot vettem meg, hogy tőfestést csináljak, mivel a kivont színmegújítós változatával festettem előtte ezzel az árnyalattal. Hát konkrétan most a töve szinte már fekete, nagyon sötét csokibarna lett. Még szerencse, hogy az egész dobozt összekevertem véletlenül, így a maradékot szépen eloszlattam a hajam egyes részein, így nem lett látványosan foltos. De én örültem a világosabb hajamnak, most meg majdnem sötétebb lett,mint eredetileg. Mondjuk legalább az ősz hajszálakat befogta. Mindemellett fojtogatóan büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol