Wella

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yolanda, Módosítva: 2014. május 12.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Akár 2 napon át rugalmas tartást és élettel teli volument kölcsönöz a frizurának.

drozsi

2017. szeptember 28.

Dusit es cserebe masnap jo zsiros es lesz. Ez lehet az en zsirosodasra hajlamos hajam hibaja. Azert jar a 3 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

dizabella01

2017. június 27.

Nagyon szépen megemeli a hajat, tartást ad neki, és nem ragacsos, ráadásul az illata is finom, viszont a spriccelőjét nagyon utálom, nem oszlatja el szépen a terméket, 1 helyre fújja mind. A fél tubust elfújom ha komolyan használni szeretném. 2 nap után viszont nagyon ragacsos lesz a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Melittaa

2016. május 29.

Már egy ideje használom nagyon szép tartást ad a hajamnak könnyen lehet formázni és nem ragad össze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

carolinett33

2016. január 28.

nem rossz, tényleg jobb vele a hajam tartása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

nem rossz, tényleg jobb vele a hajam tartása

lillubillu

2016. január 17.

amit igér azt betartja,azon kívül semmi extra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

amit igér azt betartja,azon kívül semmi extra...

ST

2014. szeptember 4.

Amit ígér, azt tartja, viszont a 3. napon hajmosás, mert addigra madárfészek keletkezik a fejemen. Más káros mellékhatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Démonka91

2014. július 31.

Remek termék , újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Remek termék , újra fogom venni :)

Yolanda

2014. április 30.

Nekem nagyon bevált! Amit ígér, azt betartja, már ezért dicséretet érdemel. Rá sem ismertem a hajamra, miután megszárítottam. Szép dús lett, remekül tudtam formázni, és még össze sem ragadt. Ugyan olyan puha tapintású maradt a hajam, ezért később is könnyen ki tudtam fésülni. Kicsit olyan érzésem volt, mintha fodrásznál jártam volna. :) Szóval örülök, hogy megvettem!
Összességében egy remek termék, remek áron! Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki könnyen lelapuló hajjal küzd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Laureth-4, Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Laureth-4, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Alcohol, Linalool, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Tartósítószerek: Formic Acid, Cetrimonium Chloride

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.