Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztickeh, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Akár 24 órán át rugalmas tartást ad és már az első használatnál szemmel láthatóan fényesebbé teszi a hajat. Ultraerős megbízható tartást ad. Hosszantartó, természetes ragyoás. Fényvisszaverő összetevővel. Megőrzi a haj rugalmasságát, és nem szárítja ki.

klauci209

2017. március 24.

Ez a hajlakk borzasztó. Nagyon ragacsos marad tőle a hajam, sőt teljesen kiszárítja azt. Nem fújok rá sokat mert így is fájdalmas kifésülnöm. A szagától is rosszul vagyok.
Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Nekem nem vált be.

Anthaval

2015. március 15.

A kicsi verzio van meg, utazasra szoktam becsomagolni es hasznalni. Mivel ilyenkor nincs idom a hajamat igazgatni, plane nem fujkalni, igy szamomra kulonosen fontos, hogy egesz nap tartson. Nalam eddig tokeletesen mukodott, igaz "nagybali" frizurat meg nem fixaltam vele, de ha megtortenik akkor updatelek. A csodaszer elnevezest azert tulzasnak tartanam, de ar/ertek aranyban tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

orsolyanovak

2014. szeptember 12.

Nem igazán használtam eddig hajlakkot, de most rákaptam az ízére. Áll alá érő természetesen göndör bob frizurám van, amit még éppen be tudok fonni parkettában. Utálom 787 csattal telerakni a hajam, ilyenkor használok lakkot és teljesen jól teljesít. Néha ki is egyenesítem, amit ezzel a lakkal egy hétig is kibír, az én hajam, ami nagyon nagy szó. Persze egy kis pára, már ezzel is elbánik. Az illata kellemes, nem túl intenzív. Szerintem észlelhető az extra fény is a hajon, de nagyon természetes hatású, ezt különösen szerettem ebben a lakkban. Az egyetlen hibája, hogy nekem is ragacsos érzetet hagy, illetve fésülködni sem nagyon ajánlatos utána. Most Baleas hajlakkot használok, annál talánegy kicsivel jobb volt azért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Druszilla

2014. augusztus 19.

A kedvenc hajlakkom, amit viszonylag emberi áron lehet kapni. Először egy mini verziót szereztem be teljesen random, és annyira beleszerettem az illatába, hogy megvettem a nagy flakont is. Extra erősnek nem mondanám a tartását, az én hosszú hajamnak viszont nem is kell taréjban állnia:D Amit még nagyon szeretek benne (és más vélemény alapján a zselé is hasonlóan működik), hogy abszolút nem lehet érezni a hajamon miután kifésültem, semmi ragacsosság, nem szárít. Gyakorlatilag csak hajvasalás után szoktam használni, hogy kicsit egységesebb, simább, babahajaktól mentes legyek és lassabban hullámosodjon vissza a hajam - erre nekem tökéletesen bevált, és még az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Aaaudrey

2014. március 22.

Szeretem ezt a hajlakkot, erős tartást biztosít, kellemes az illata. Ha fényes nem is lesz tőle a hajam de úgy vettem észre, hogy egészségesebb, természetesebb kinézetű marrad, nem lesz olyan matt mint a legtöbb hajlakktól, mintha valóban megmaradna a fénye.
Pont most fogyott el és ezt vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

Pont most fogyott el és ezt vettem újra.

kicsi.robesz

2013. november 20.

Hát mint fiú ezt is használtam ,ugye férfi hajlakkok nem igen vannak :D
Hát ez a hajlakk v.mi iszonyat gáz.
formázni ugyan lehet ,de tartása kb 2 óra vagy max 3
tartása nincs kifésülni nehezen tudtam ragacsos ..fényről ne is beszéljünk 5 erősség van de jó ha 2-3 a fokozat ..többet nem veszek . :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Hát mint fiú ezt is használtam ,ugye férfi hajlakkok nem igen vannak :D
Hát ez a hajlakk v.mi iszonyat gáz.
formázni ugyan lehet ,de tartása kb 2 óra vagy max 3

h.ancsi89

2013. július 25.

tartósnak tartós,nekem kicsit összeragasztotta a hajam,de alapvetően nincs gond vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

sugarglider

2012. július 14.

Szerintem jó kis hajlakk, jó a tartása, nem lesz tőle ragacsos a hajam. Már nagyon sok flakonnal elhasználtam belőle. A hajhabbal együtt kiegészítik egymást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

Honeyhair

2012. július 10.

A flakonon lévő jelölés szerint a hajlakk erőssége a legmagasabb, 4-es kategóriába tartozik, de ez nem igaz, meg sem közelíti a szintén ultra strongként jelölt bordó változatot. Különösebb fényesítő hatást sem tapasztaltam, bár az tény, hogy a hajam selymesebb, természetesebb tapintású lett tőle. Ezért azonban még önmagában nem használnék hajlakkot. Mivel nem elég erős, "munkába járós" frizurához nem tartom alkalmasnak, legfeljebb otthon, szombat délelőttre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 10.

esztickeh

2012. május 31.

nagyon jó hajlakk, valóban nem nehezíti el a hajat, jó tartást az, nem áll össze, nem száll tőle a hajam. tartós, és sokáig elég egy flakon. az ígért hajfényt viszont nem vettem észre, ezért mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate