Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bőregér00, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

A hajfestés napja - Használja az 1. NAP Intenzív Hajfénykiemelő Pakolást közvetlenül hajfestés után.

15 nap elteltével - Használja a 15. NAP Hajszínfokozó krémet, amely további hajfestéket juttatva a hajra segít a hajszín újraaktiválásában.

30 nap elteltével - Használja a 30. NAP Intenzív Hajfénykiemelő Pakolást, amely segít a haj ragyogásának megőrzésében.

Monaline

2016. október 22.

Kiárusították, így 99Ft-ért (-10% végösszegi kupon) jutottam hozzá. Nagyon szépen befogta a hajam tövét (a többi világosító géllel/spayvel már világosabb volt), pedig féltem hogy nem fogja, mivel sötétbarna vagyok. Középszőke és dohányszőke árnyalatot kevertem, mert egy-egy darab volt mindegyikből, és nem lett volna elég a hajamhoz az egy doboz. Volt még egy világosabb árnyalat is, abból több doboz is, ha tudom ilyen jól befogja,megveszem azokat is ennyiért. Kár, hogy nem árulják már, bár az eredeti 1800Ft körüli áron én sem vettem volna meg szerintem. A színmegújítót nem próbáltam még ki. PErsze nem lettem olyan világos, mint a dobozon, de nem is vártam. Az ősz hajszálaimat viszont nem fogta be egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

nicole74

(!)
2016. július 29.

6.1-es árnyalatot vettem, ami hamvas sötétszőke. Jól befogta, persze középbarna lett, de ez már nem újdonság, valaki okos kitalálta, hogy a szőke a barna, a barna meg a fekete, úgyhogy így választok. Nem engedi a színét, az ősz hajszálakat is viszonylag jól fedi. Eddig elégedett vagyok vele, hogy hogyan kopik, azt még nem tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 29.

anile

2015. december 24.

Három évig tartott, amíg a festett fekete hajamból sötétszőkét csináltam. Nos, a képen is látható árnyalat helyett sötétbarnát kaptam, de legalább a színe azért szép.
Már festés közben is csípte a fejbőrömet, és ezt az érzést a festés óta minden hajmosás után átélem. Először a samponra gyanakodtam, de tökmindegy, milyen sampont használok. A másik kellemetlenség a korpásodás. Korábban nem volt ilyen problémám, de most nagyon ciki...
Sajnos nem vagyunk kompatibilisek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

Sajnos nem vagyunk kompatibilisek

Colette221

2015. november 20.

Az 5-ös világosbarnát vettem meg. Sötétszőke hajamból FEKETÉT csinált szinte....undorító.....

ha tehetném -1000000 csillagot adnék neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 20.

ha tehetném -1000000 csillagot adnék neki

Vandenis

2015. november 3.

A Wellaton Koleston Mokka 7/73-as hajfestéket használtam 1 évig. Nagyon szerettem ezt a barna hajszint. Világos szőke festett hajamra vittem fel és még igy is tartós volt, pedig sok mindent kipróbáltam, kevés hajfesték marad meg a szőke szinen 2-3hétnél tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Kaca

2015. április 2.

Nagyon szeretem. Végre egy hajfesték amivel pontosan azt a színt kaptam, ami a dobozon szerepelt (természetesen a kiinduló hajszínt figyelembe véve). A festékhez tartozó pakolások szuperek, egyrészt az illatuk is isteni, másrészt szép lesz tőlük a hajam. A színfokozó krém pedig egyedülálló ötlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Gabee

2015. január 11.

Nem akarom lehúzni, de én többet vártam tőle. A festék részével semmi gond, egyszerű, nagyszerű, szép tartós színeredmény. A 15 napos színmegújítóval viszont nem nagyon tudtam mit kezdeni. Rövid hajam van viszont sztem kevés ez a tasak, nem is tudtam normálisan eloszlatni. De más problémám nincs a festékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

storm28.oe

2014. november 20.

Wellaton :) 66-46 kodu szint vettem.NEm olcso-végösszegi kuponnal türhető az ára.Dupla kesztyű van benne,jol használhato felvivő,és az 1-15-30 napos balzsamok.
Tegnap festettem,friss még a dolog :)
NEm hullik a hajam hajfestés közben-POZITIV
Nem csöpög-POZITIV
Illata a szokásos tartos hajfesték szag-szuros,de balzsam után türhető
Az én fejbőrőm érzékeny ,de nem csipett-POZITIV
A szin élénk,csillog,tonusos nagyon tetszik,nem foltos,egyenletesen fed.Mosás után NEM ENGEDI A SZINT :) Nálam itt vérzik el a legtöbb vörös árnyalat....
Csodát nem várok töle-csak várakozással figyelem a hajam állagát,a szin tartosságát...
Up 15.nap
A "festékkrém" sűrű,szuperpigmentált valami :) Bőségesen elég hosszu hajra is.Öblités után friss,ragyogo a szin-de tényleg :) a hajam könnyű,jol formázhato..a hajvégeim is zártabbak...
tetszik :) :)
Up 30.nap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

Tegnap festettem,friss még a dolog :)
NEm hullik a hajam hajfestés közben-POZITIV
Nem csöpög-POZITIV