Wellness&Beauty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2015. január 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Gyengéden ápolja a bőrt, megfelelő hidratálás biztosít és véd a kiszáradás ellen.

Fannie

2020. január 17.

Nekem már egy újabb csomagolású változata van meg, illetve az nem is vaníliás, hanem gyöngykivonat van a szezámolaj mellett. Őszinte leszek, az illata fogott meg benne annyira, hogy végül hazahoztam, hogy próbát tegyek vele. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelés, így könnyen lehet úgy használni, hogy ne legyen körülöttem minden olajos, beleértve az üveget is. Szeretem benne, hogy elég folyós, tehát könnyen el lehet oszlatni a bőrön, de emellett nagyon jól hidratál, ha este bekenem magamat vele, akkor reggelre beszívja a bőröm és szuper puha lesz. Reggel nem használom, mert ahhoz túl zsíros lenne, csak ha a karom nagyon kiszárad, akkor teszek egy keveset belőle. Nálam az illata is mindent visz, nem tudom, hogy az előző változata milyen volt, de ez valami isteni, enyhén parfümre emlékeztető, különleges, nem túl édeskés. Kicsit sajnálom, hogy egy-két óra múlva már nem lehet érezni, de lehet, hogy jobb is, hogy elalvás előtt már nem ülök intenzív illatfelhőben. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

francais

2017. december 30.

Én szintén nem értem ezeket a jó véleményeket: ezért az árért egy sokkal jobb illatot várnék. Ráadásul nagyon nehezen szívódik fel,- ellenben az Alverde testolajaival,- mondhatnám azt is, hogy nem is szívódik fel. Alig bírtam elkenni. A csomagolás borzasztóan gagyi, szinte egy vicc...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Debreczeni

2017. november 13.

Nem értem az eddigi véleményeket, nekem egyáltalán nem tetszik az illata. Alig-alig érezni a vaníliát, de emellett poloska szaga van. A párom is ezt mondta, tőlem függetlenül.
Az állaga elég testes, nehéz elkenni, nehezen szívódik be. Valószínűleg masszázshoz fogom inkább elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Linda86

2017. július 23.

Ismét egy termék, amit nem arra használok amire kéne... Hajápolásra használom. Nedves hajamba dolgozok bele szigorúan 1 pumpálásnyit a lapockáig érő hajamba. Hosszabb ideje használva észrevettem, hogy nem hasad szét a hajszálam vége, gyakorlatilag teljesen megszűnt a hajam töredezése. Csak óvatosan a mennyiséggel, mert összetapadhat tőle a haj. Cseresznyés társa nem vált be hajápolás céljára, mert az tényleg összetapaszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

boglarka88849

2017. április 16.

Nagyon szeretjük! Masszázsolajként használjuk, és úgy is tökéletes, rendesen el lehet oszlatni a bőrön, és jól beszívódik. Az illatáról ódákat zenghetnék, elképesztően finom és relaxáló. Én mondjuk alapból odavagyok a vaníliáért. Az összetevői miatt vettem meg, mert olyan masszázsolajat kerestem, amiben nincs kőolaj, ásványi olaj stb. És ki hitte volna, hogy ez a kis Rossman-os márka lesz a befutó! Azt hiszem, ezek után a többi terméküket is kipróbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

nanne

2017. február 19.

Szerintem kicsit lassan szívódik be, de isteni illata van, nagyon puha lesz tőle a bőröm és tényleg hidratál. Nyárra tuti sok lesz, de most télen nagy-nagy kedvenc. A tusfürdője is nagy kedvencem, ezért mertem megvenni ezt is. Tudásához képest nem eléggé ismert, sokkal több rosszabb minőségű termék van túlhypeolva az ilyen kincsek helyett. miért???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

laruci

2016. december 21.

jééézusom ez brutál jóóóó! Elolvastam a kommenteket és minden szó igaz. Én elég kritikus vagyok a kozmetikumokra és ez nagyon szuper. Az enyém vanilia illatu. Az illata kellemes, nem erős, állaga nem az a zsiros keltő olaj. Kellemes tőle a bőr. Ajánlom a termék bőrradírják. Nagyon jó. Jól átdörzsized és utána az olaj. Hmmm. Isteni csajok. Komolyan ki kell probálni. Én kézápolással foglalkozom. Azt hiszem szeretni fogják a vendégeim ;)

Másnap vettem csereszvirág-rózsa illatben is annyira megtetszett a termék. Az még sokkal-sokkal jobb (illatban). Imádom! Nem kell sok belőle. Hamar beszívodik. Persze ez függ a mennyiségtől amit felkensz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

barbyka01

2016. január 12.

Névnapomra kaptam ezt a testolajat, korábban még sosem használtam ilyen terméket. Nagyon szeretem, hamar beszívódik a bőrömbe, az illata pedig mesés, igazi vaníliás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Flora22

2015. július 15.

Imádom ezt a márkát ebben az illatban! Az olaj ès a testápoló is fantasztikus az èn èrzèkeny bõrömre az illatàèrt oda vagyok.
Egyébkènt szolizás elött ès után is ezt használom nem csak az illata miatt is hanem selymessè teszi a bõröm :) szupeeeer termèk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

felicitas

2015. február 27.

Ajándékba kaptam az Öcsémtől, de elképzelhető hogy később is megveszem magamnak. Szeretem az olajokat, akár bőrre kenve, akár fürdővízbe keverve. Ez a termék bevált, nem fulladok meg a vanília illattól és finom puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol