Wellness&Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2017. december 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A természetes tengeri só részecskék finoman hámlasztják a bőrt és serkentik a mikrokeringést.

dori18

2019. december 25.

Bár nem használom sokszor, szerintem jó kis testradír, teszi a dolgát, elég intenzíven radíroz. Az illata nagyon-nagyon jó. Ajándékba kaptam, szerintem nem veszem újra, mert könnyű testradírt készíteni házilag, de attól még jó cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

anetta.filip

2016. július 21.

Nagy sajnálatomra ezt a terméket már régebb óta nem látom a polcokon.
Citromhab mindent leírt a blogján, amit erről a termékről el lehet mondani.
Annyit tudnék hozzáfűzni, hogy a fürdőszobában az első tégelyem nagyon berozsdásodott, csúnya lett.
A másodikat kiszereltem, tégelyét kimostam, így használható maradt.
Külön tetszettek az összetevői, és az illata, ami sokáig érződött még a bőrömön. :(
Ezt kár volt megszüntetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Nagy sajnálatomra ezt a terméket már régebb óta nem látom a polcokon.
Citromhab mindent leírt a blogján, amit erről a termékről el lehet mondani.
A másodikat kiszereltem, tégelyét kimostam, így használható maradt.
Ezt kár volt megszüntetni.

Theodora

2014. április 8.

Régen nagyon sokat használtam ezt, mindig újravettem. Aztán rájöttem, hogy sokkal olcsóbb tengeri sót olívaolajjal összekeverni házilag. ;) Ugyanaz a hatás. 5 csillagot érdemel, isteni termék, radíroz, hidratál, jó az illata. Mégis azt javaslom, készítsétek el otthon, jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

Edit87

2014. február 18.

Én szeretem, igaz elég ritkán használom mert elég erősen radíroz. használat előtt jól fel kell keverni, az illata nekem nem annyira tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

citromhab

2014. január 31.

Nagyon szeretem ezt a testradírt, a Rossmann saját márkás terméke, meglehetősen intenzíven radíroz, ezért nem mindenkinek jó választás, de én pont ezt szeretem benne. A benne található olajoknak köszönhetően a használata után a bőr szinte lepergeti magáról a vizet, puha és hidratált utána.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Antioxidánsok: Tocopherol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.