Wellness&Beauty

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szivecske, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden tisztít és kellemes bőrérzetet eredményez.

postareb

2018. szeptember 4.

Nagyon intenzív levendula illata van, amely a tusolást követően is sokáig érezhető. Nekem egy picit túl könnyed az állaga (elvégre gél), jobban szeretem a krémesebb tusfürdőket. Kellemes vele fürdeni, nincs is jobb egy nyugtató fürdőzésnél egy hosszú nap után. Bátran ajánlom, ha egy kis otthoni kényeztetésre vágysz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Zhora

2016. december 9.

Levendula-mániásoknak szerintem kötelező darab. Nem szárít, tökéletesen habzik, isteni illatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

Vicus

2016. december 1.

Anyukámnak vettem, de ahogy látom nem használja valami sokszor :D Erős levendulás illata van, egyébként semmi extra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

orafka

2015. december 26.

karácsonyra kaptam egy levendulás csomag, ennek fogott meg a legjobban az illata, este leteszteltem, nagyon finom, még órákkal később is érzem a levendula illatát, jó állag, jó illat, utána krémet se kellett használom vagyis hidratál!!! Levendula mániás társaimnak kötelező darab!!!! Rossmannba kapható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

JudithBeauty

2015. szeptember 24.

Itt egy újabb levendulás kedvenc, amire most találtam rá a Rossmann-ban. Hozza azt a finom, nyugtató illatot, amit egy Wellness névvel ellátott terméktől lehet várni. Szépen habzik magában és fürdőrózsára felhabosítva is. Nekem egyátalán nem szárította a bőrömet, és tetszik a felpattintós teteje is. Eredeti ára kicsit drága, de akciósan kettőt is veszek belőle. Általában akkor használom habfürdőként, mikor tudom, hogy stresszes vagy nehéz nap elé állok. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Cu2tka-baba

2015. március 14.

Akciósan 499 ért vettem. Levendulamániás vagyok és ennek jó az illata. Használat közben más mint a dobozban, de szerintem jobb. Én tusfürdőnek használom, szivaccsal jól habzik és nem szárít nagyon. De ha csak ezt használom több hétig akkor már kicsit igen. Ár érték arányban nem rossz, de pl az Yves rocher levendulás tusija sokkal szebb összetevőkben, kellemes az illata és nem is szárít. Az kb 400 ft, így maradok annál, de ettől sem vártam többet mint amit nyújtott:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

szivecske

2015. január 7.

Estére tökéletesen megnyugtat, jól habzik és nem is szárít, eddigi legjobb levendulaillatú tusfürdő, pedig általában az igazi levendula illatot nehéz pontosan eltalálni. Ez jól sikerült. Ami a hátránya, hogy elég híg és emiatt nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate