Best of Beauty 2019

Wellstar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolotti, Módosítva: 2012. november 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bőr mélytisztítását és méregtelenítését elősegítő antiocidatív szérum. Kizárólag külső használatra, reggel és este, az iontofozérissel működő Bionic Lifter készülékkel (-pólus, katód). Eltávolítja a felesleges faggyút, szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről. A bőrt mélyből hatóan tisztíja és elpusztítja a citotoxinokat. A BAYS Purifying Detox Serum a holisztikus BAYS bőrápolórendszer első lépését képezi. Tökéletesen előkészíti a bőrt a további iontoforézis segítségével történő, mélyreható vőrápolásra. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Speciális hatóanyagok: Az ionizált fibrostimulin, a hidrolizált kollagén és a természetes hidratáló faktorok (NMF) növelik a fibroblasztok aktivitását, serkentik a sejt saját kollagén- és elasztin termelését, növelik a kollagén rostok és fibroblasztok sűrűségét, ösztönzik a sejtregenerációs folyamatokat, helyreállítják a bőr nedvességtartalmának egyensúlyát és rugalmasság varázsolják a bőrt.

Kiszerelés: 50 ml

homoki64

2015. december 26.

Használom a Wellstarnak minden termékét: BYAS BIONIC YOUTH ACTIVATING SYSTEM-t - Purifying Detox Xerum
-Rejuvenation Supreme Serum
-Day Creme Ultimátumot Smoothing Algae Formula
-Night Creme Intenek Repair Algae Formula
-MST EYE LITER
-Bionic Liter készüléket
Minden termék maga a csoda, első alkalom után látványos a kezelés! Igaz,hogy nem minden héten használnom, mert nincs mindig kedvem , de mindenki mondja,hogy gyönyörű az arcom, annak ellenére,hogy 50 -én túl vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 26.

-Rejuvenation Supreme Serum
-Day Creme Ultimátumot Smoothing Algae Formula
-Night Creme Intenek Repair Algae Formula
-MST EYE LITER
-Bionic Liter készüléket

Damayanti

2015. december 20.

Ugyan ezt a véleményemet bemásolom mindhárom össze tartozó, egy kezeléshez való termékhez.

Anyukámnak alkalma nyílt egy hónapig ingyen tesztelni heti 2-3 kezeléssel a két szérumot s a nappali krémet. a két szérumot egy hozzá tartozó kis géppel dolgozzák a bőrbe, a 3. "felvonásnál" pedig legvégül, az alapos mélytisztítási fázisok után bekenik a krémmel. Anyunak kellemes élmény volt a teljes kezelés (nyilván hozzáértő csinálta, megfelelően alkalmazva a termékeket), allergiát sem okozott, pedig nagyon érzékeny a bőre és csak nívós, minőségi termékeket használ, viszont már elsőre is látványos hatása volt, de már az első hét után az ismerősök, sőt, a kollégái és a főnöke az irodában megkérdezte mi van vele, merthogy olyan szépen kisimult mostanság az arca és szebb a színe, láthatóan megfiatalodott. Az egy hónap végére már nem volt ismerős aki meg ne csodálta volna mennyire kicserélték, mennyire kisimult (alapból sem egy igazán ráncos típus, de egy előző évi elhúzódó betegeskedés miatt a kezelést megelőző időkben kissé nyúzottabb lett, táskásabb szemekkel, a szervezetét megviselő betegség kiült az arcára is), de az egy hónapos heti néhány alkalommal történő BYAS kezelés végére totál elmúlt minden korábbi nyúzottság, bőr szárazság és igazán meghökkentően látványos volt az eredmény, emellett érzetre is szerette. végül nem vette meg a termék készletet az ára miatt, de teljesen meg volt vele elégedve. Utána több hölgy ismerős kipróbálta és mindegyiküknek látszott a pozitív hatása, mindegyikük jó élményekről számolt be. Azt hiszem mindenkinek drága volt megvenni (olyan 100.000 Ft körül lenne a géppel és plusz hozzá ha elfogy újra a kencék), de amolyan hétköznapi átmeneti luxusnak nagyon bevált mindegyiküknek. Én leginkább Anyut láttam és soha semmilyen termék ekkora szembetűnő változást nem okozott még, az biztos... Ha tehetném, megvenném neki a készletet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

PAncsi79

2014. február 5.

A városunkban épp egy reklámkampány zajlik, melynek keretében az emberen elvégeznek egy 15 perces kezelést ezekkel a termékekkel. Mivel a hyaluronsavról sok jót olvastam, gondoltam egy próbát megér, még ha szinte biztos is voltam abban, hogy ne fogok ennyit kiadni ezekre a termékekre.
A véleményem bemásolom mindhárom termékheu, amit az arcomra kentek, mert nem tudhatom pontosan, melyik volt a ludas:
Tehát egy rövid arctisztítás után (még jó, hogy otthon én is alaposan letisztítottam a bőröm) először a Detox serumot vitték fel a bőrömre, mert ez megszabadítja a bőrt a szennyeződéstől, méreganyagoktól (mutogattak képeket, hogy valakinek az óriási mitesszerét is kiszedte ez a szérum, na de mégis, hogyan???)
A detoxikálás után következett a Hyaluron savas szérum, amit alaposan bedolgoztak a bőrömbe a termékekhez tartozó, galvánáramos géppel (amelyben az értékesítő szerint még Bioptron lámpa is van - na itt már nagyon mosolyogtam).
Nem tudom, hogy a kezelést végző lány volt-e ügyetlen, vagy a gép keskeny feje miatt, de számomra nem volt olyan kellemes maga a kezelés. Érzésre durván csiszatolta a bőrömön a gép fejét, nem tudtam eldönteni, hogy ennyire nem tud finoman bánni a géppel, vagy csak kevés anyagot tett a bőrömre és azért nem siklott finoman a bőrömön. Nem volt kifejezetten kellemetlen, de nem összehasonlítható azzal az érzéssel, ahogy a kozmetikusom végzi az ionos kezelést (vagy én az ultrahangost otthon a sokkal olcsóbb kis gépemmel).
A kezelés végén, este hatkor kaptam még egy nappali arckrémet is, ami rettenetesen ragadós volt, kifejezetten kellemetlen érzésa bőrömön. Azt javasolták, hogy ezt ne is mossam le másnap reggelig, had dolgozzon a bőrömön.
Meg kell valljam, hogy a kezelés után nagyon finom puha volt a bőröm, a szem körüli apró ráncocskák tényleg mintha csökkentek volna. Ekkor elégedett voltam ez eredménnyel - elgondolkodtam, hogy a hyaluronsavas szérumot beszerezhetném és az otthoni kis gépemmel időnként bedolgoznám a bőrömbe. Sajnos amikor meghallottam az önálló árát (27 ezer ft) akkor alaposan megcsappant a vásárlási kedvem.
Főleg másnap reggel! Abban bíztam, hogy szinte ránctalan, szuperhidratált és puha bőrrel ébredek, azonban a tükörbe nézve ehelyett apró gyulladt pattanásokat láttam :-(
Sajnos nem tudom pontosan melyik terméktől jöttek elő, de utoljára 15 éves koromban volt rajtam egyszerre ennyi pattanás. Apró, könnyen kinyomható kis oattanások illetve néhány nagyobb, gyulladt, érzékeny pattanás.
Talán túl sok volt a hyaluronsav a bőrömnek? Vagy valami más okozta a bajt? Az biztos, hogy csak ezek lehettek a ludasak, mert hónapok óta beállt arcápolási rutinomnak köszönhetően szép tiszta a bőröm, ennyi pattanásom pedig még a kémiai hámlasztás megkezdése előtt sem volt.
A szérumnak csak azért adok két csillagot, mert a hidratáló hatása vitathatatlan, bár tény,hogy egy nappal később már nem éreztem olyan hidratáltnak a bőröm, mint a kezelés után.
Gondolom mindenki sejti, hogy ezek után nem lesz belőlem vásárló...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

Gondolom mindenki sejti, hogy ezek után nem lesz belőlem vásárló...

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Collagen

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.