wet n wild

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marktkauf   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: meridaa, Módosítva: 2016. május 12.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   Marktkauf

Rragyogó krém-szemhéjfestékek

Mindegyik szín nagyon merész, gyönyörű csillogást ad. A krémalap áloéban és kókuszolajban gazdag, amik a bőrt nedvesítik, nem szárítják, és órákon keresztül a helyén marad.

miraolajos

2016. július 14.

nekem fekete van. ritkán használok fekete szemhéjpúdert mert nem szeretem az erős sminket. de ez nagyon tetszik nagyon szepen csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract