wet n wild

Ár:   $2.75   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Ár:   $2.75

Ár: 1000 , Eladó: skin
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Bank posta
pomme

2019. május 4.

Félmatt, nagyon pigmentált, nagyon jól fed, nagyon tartós. :) Nagyon baráti az ára (főleg itteni viszonylatban, ahol minden sminkcucc és parfüm sokkal drágább, mint Magyarországon). Egyetlen bénasága, hogy nem lehet visszatekerni teljesen a rúzst, így állandóan belefetrengek a kupakkal, de annyi baj legyen. Szájceruza nélkül is működik, alig ragad át a pohárra és csillió színben kapható, szóval ezentúl csak ezt veszem a tartós rúzsok mellett. Nagyon szeretem ezt a márkát, örülök, hogy végre itt is kapni.
Ja igen, én sötétebb színeket vettem, mint a Sugar Plum Fairy vagy a Ravin' Raisin. A világosabbak nem tudom, hogy hogy muzsikálnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

zsucci93

2019. március 20.

Mochalicious és Bare it all árnyalatokban van meg. Mindkettőt imádom. Nem annyira nagyon tartós, de azért szépen bírja a strapát, és szépen lehet igazítani a nap folyamán. :) Mindenkinek szívből ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Vicus

2018. december 16.

Kár, hogy van benne parabén, mikor megvettem nem figyeltem.. Cinnamon Spice árnyalat van meg, de valahogy sokkal sötétebb, mint ahogy a swatchok alapján gondoltam, szóval nem igazán használom. Pedig amúgy szuper rúzs lenne (parabén nélkül), szép finish, jól fed, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

ngsrr

2018. augusztus 14.

Beautybay-en rendeltem 4 árnyalatot belőle, darabja 3 euró volt (mivel sokmindent rendelte, 25euró felett ingyenes a szállítás). Nagyon szeretem, tartós és kényelmes, bár én zsepire szoktam puszilni vele, hogy matt legyen. Nevetséges hogy ha belgondolunk, egy rossmannban a miss sporty meg a nemtudom milyen béna márkák rúzsai kerülnek ennyibe, még egy essence rúzsnál is olcsóbb, vagy talán egy árban van, és mérföldekkel jobb bármelyiknél. Van nem egy maybelline matt rúzsom, meg makeup revolution, loreal, stb, és simán lekörözi őket!
MAC dupe tipp:
w'n'w just peachy = mac kinda sexy
w'n'w bare it all = mac velvet teddy

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

MAC dupe tipp:
w'n'w just peachy = mac kinda sexy
w'n'w bare it all = mac velvet teddy

Tesa

2018. február 23.

Az egyik legszuperebb rúzsom az olcsóbb kategóriásak közül. Elképesztően sokáig fent marad kopás vagy "összeállás" nélkül. Kényelmes, nem szárít, könnyű vele bánni. A csomagolás tényleg elég rossz, és az is, hogy nem lehet rendesen visszatekerni, de eltudok ettől tekinteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

g.gallatz

2017. szeptember 23.

Szintén Ebay-ről rendeltem 1500 Ft-ért darabját, 3 árnyalatom van belőlle. A Bare it All, Sandstorm, valamint a Mocha-licious. Mindegyiket nagyon szeretem, a tartósságuk kiemelkedően szuper ennyi pénzért (MAC rúzsommal vetekszik). Már csak az lenne még szuperebb ha itthon is kaphatóak lennének, de üsse kő.
Ami egy hangyafingnyi negatívum, hogy nem lehet teljesen visszatekerni a tartókájába, így mikor rakod rá a kupakot, óhatatlan, hogy ne legyen olyan valahol. De még ezért sincs szívem levonni egy csillagot.
Tiszta szívből ajánlom mindenkinek!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Tiszta szívből ajánlom mindenkinek!!

Kamkalin

2017. április 30.

Ebay-ről rendeltem, 3 db-ot egyszerre, 3500 forintért összesen. A Sugar Plum Fairy-t néztem ki először, mint MAC Rebel dupe-ot, nagyon meg is vagyok vele elégedve:) A Mocha-licious egy barnás szín, egy rétegben felvéve szép, kávészínű. A Cherry picking volt a harmadik választásom, kép alapján pirosabbnak gondoltam ,ez inkább ciklámen színű élőben. A tartósságuk szuper, ivást evést bírják, egy jó ugrálós koncerten sem mászott el a helyéről, és nem is szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

fuufanni

2017. január 22.

Fantasztikus minőségű rúzs, rosszat nem lehet róla mondani, nagyon sokáig tart a számon! Egy kicsike hibája hogy könnyen transzferálódik, viszont a barátom száján is nagyon jól tartja magát :D...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Beni1234

2016. november 18.

Szerintem ez a tökéletes rúzs, még az EL és Lancome sem tud igazán jobbat mutatni, pedig azért árban messze vannak egymástól. Tökéletes fedésű, enyhén krémes, igazán tartós, és csodálatos a szinvilága,. Rajtam a ph miatt hajlamos minden rúzs lilás-pirosas színbe váltani, de ezek tartják a színüket! Közülük többet is MAC dupe-ként emlegetnek.... Nyilván nem véletlenül. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 18.

Katulin

2016. augusztus 29.

Horvátországban vásároltam és nem bántam meg :) A pigmentáltság valami eszméletlen és ha ez nem lenne elég, kb. lerobbanthatatlan. Én egy sötétebb, erőteljesebb szín birtokosa vagyok, ez az árnyalat nálam teljesen jól működik, de amint a boltban néztem a tesztereket, a világosabb árnyalatok kevésbé tűntek jónak, mint minőségben, mint a kézfejemre kenve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin