Whamisa

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nekoSX, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   12 500 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gazdag arcápoló fermentált növényi kivonatokkal!

• Különösen ajánlott száraz és normál bőrre
  • Értékes bio olajokkal
  • Intenzíven hidratáló
  • Az összetevők 95,25%-a ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származik.

nekoSX

2018. június 4.

UPDate: most fogyott el, és így mire eljött a nyár még jobban megszerettem. Nagyon könnyű, gyorsan beszívódó krém, ideális volt ebben a melegben, persze csak éjszakára az illatanyagok miatt. Jól táplált és mégsem zsírosított, mondjuk így a végére már felsőtestre is használtam, brutál adag ez a 120ml, de a 8hónapra kellett is volna, ha minden nap használom (felnyitás utám 8 hónapig jó). A pumpáját a végére eltörtem, mert leejtettem, de így is működött csak sajnos a szívókája nem ér le az üveg aljára és a legaljáról a krémet úgy kellet kiimádkozi (mindegy végül is megoldható volt). Most azonnal újravenném, ha nem állna hegyekben a szekrényemben a megbontott krémek garmada.

Nagyon megszerettem, jól hidratál-feltölt, a száraz bőrömre tökéletes éjszakára, miután beszívódott használom utána a Whamisa Flowers Nourishing krémet, ami jóval zsírosabb-töményebb, de nekem szükséges. Akinek normál bőre van, annak tökéletes lehet hidratáló krémként, bár az olajok miatt marad egy kis csillogás utána (éjszakára talán jobb). Jók az összetevők, bio koreai vonal, a csomagolás gyönyörű és üveg a tégely (!!), ami nekem külön öröm, mivel sok jó minőségű koreai terméket csomagolnak gagyi műanyag tubusokba, amikből ki tudja mi oldódik ki magába a krémbe is...Az illata egy lágy-kellemes, nagyon diszkrét virág/zöldség (?) illat -- beazonosíthatatlan, de nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract