Whamisa

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 7.

Kategória:   Ajakápolók

Az aminosavakban gazdag Muscovado cukornád, a BHA és PHA gyengéden eltávolítják az elhalt hámsejteket az ajkakról. A jojoba-, répamag-, kókusz- és olívaolaj táplálják és hidratálják a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hidratálók: Sucrose
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Gluconolactone

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.