Winky Lux

Ár:   40$   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   13g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 13.

Ár:   40$
Kiszerelés:   13g
Lelőhely:   online külföldről

Habszerű textúrájú primer.

Innovatív habos formulával büszkélkedve, a Whipped Cream Primer csökkenti a pórusokat és tökéletlenségek megjelenését, miközben tartóssá teszi a sminket. Önmagában is használható.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Felületi hártya képző anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Színezék. Piros.