WiseTree Naturals

Ár:   11 480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 11 480 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: birosz, Módosítva: 2016. augusztus 9.

Ár:   11 480 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 11 480 Ft

Természetes progeszteron ciklusbarát krém, Yam gyökér kivonattal.

Teljesen bőrbarát növényi olajok felhasználásával készül, ásványolaj- és petrolkémiai alapanyagok és tartósítószer felhasználása nélkül. Összetevői megfelelnek a BDIH által támasztott természetes kozmetikumokra kidolgozott követelményeknek.

Ár: 11 480 Ft , Eladó: Okokucko.hu
További Wise Tree Naturals termékeket találsz az Ökokuckó webshopban
Ár: 500 Ft , Eladó: Doorikad
Állapot: Kb 1/3, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy posta

vega2017

2019. október 25.

Egy próbát mindenképpen megér. A gyártó szakemberei nagyon készségesek, minden kérdésre válaszolnak. A kezdeti sikerek után sajnos hosszabb távon nem vált be. :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

Mitsuko

2019. február 22.

A krém kb. fél évig működött nálam, utána újrakezdődtek a pms-problémák, a hangulatingadozás, a csúszó ciklus, a barnázás. Hormonterapeutával konzultálva alakítottuk ki az adagolást, mellé egyéb termékeket is használtam a cégtől. Nem hozta meg a remélt eredményt egyik sem. Jobb ár-érték arányúnak tűnik, mint a piac másik progikrémje, csakhogy ha nem hat, akkor pénzkidobás sajnos. Ösztrogéndominancia miatt volt szükségem a progeszteronpótlásra, de visszatértem a Women's Creamhez, az működik. A falkon aljából lehetetlen kinyerni a krémet, ha spatulával szedem ki, akkor tippelni tudom csak az adagot: 1 spatula hány nyomásnak számít? A pumpába beszárad a krém és bár valóban készségesek a cégnél, ha a flakonproblémákkal fordul hozzájuk az ember, mégis minden flakonnak ugyanaz marad a pumpája és ugyanúgy nem lehet kinyerni a krémet, de mivel készségesek, lekötelezve érzi magát a reklamáló, így marad a bányászgatás, a falkon szétvágása... A legnagyobb probléma mégis az, hogy a krém nálam hatástalannak bizonyult hosszú távon (rendszeres endokrinológiai és hormonterapeutával történő konzultáció és laborvizsgálatok mellett mondom ezt). A honlapon vannak fenn vélemények a termékekről, csupa pozitív, csakhogy nincs olyan fül sehol, hogy véleményt írok (van regisztrációm, bejelentkezés után sem találtam)... Azért nem 1 csillag, mert pár hónapig működött az elején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

lysza1985

2018. augusztus 17.

2 ev sikertelen babaprojekt utan, amig vartunk, hogy bekeruljunk a termekenysegi klinikara, gondoltam minden mindegy alapon kiprobalom. nekem nagyon rendszertelen volt a ciklusom vilag eletemben, hormonalis elterest nem talaltak, de az biztos volt, hogy nincs minden ciklusban peteeresem. Mar az elso honapban volt peteeresem, gondoltam lehet veletlen egybeeses. Majd igaz, eleg hosszu volt a kovetkezo ciklusom, de szinten volt peteeresem es teherbe is estem a 2.honapban, hogy hasznaltam. Biztos vagyok benne, hogy ez a krem segitett, nekem minden penzt megert!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Gyevocska

2017. december 16.

Nagyon akartam hinni benne. Magyar fejlesztés, magyar gyártmány. De valahogy nem az igazi. 2 hónapja használom, és a normál 28-30 napos ciklusaim kitolódtak, ráadásul a progeszteronom is alacsonyabb, mint a Women's Creammel. Pedig naponta 3x5-öt kenek.
Illatával, állagával nincs gond, és nekem a pumpa is jó. Nem száradt be, jól zár, mert hát vinnem kell magammal, hogy nap közben is kenhessek.
De a hatása nem annyira jó. Sajnálom, de nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

De a hatása nem annyira jó. Sajnálom, de nagyon!

kultaiseni

2017. április 25.

"Teljesen felborítja a ciklust, ami pár hónap múlva áll csak helyre. Ijesztő." Lehetséges, hogy nem csak a ciklus második felében használtad és nem 2x5 pumpányi adagolásban?
A pumpa tényleg probléma ... viszont a gyártó probléma esetén díjmentesen küldött egy új pumpát. A szállítási költséget is ők állták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 25.

bbrilona

2017. február 25.

Teljesen felborítja a ciklust, ami pár hónap múlva áll csak helyre. Ijesztő. A pumpába másnapra beleszárad a krém, így időnként a bútoron, szőnyegen landol. Nem mellesleg igen drága is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

yolenkina

2017. február 1.

Ez a kiszerelés Nekem 5 hónapig elég volt, és teljesen bevált. Csak ajánlani tudom annak, aki ugyanúgy szenved a hormonokkal, mint én is tettem. Klassz krémes állaga van, könnyen felszívódik és a legfőbb szempont, ami mellette szól, hogy természetes összetevői vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 1.

finomno

2016. március 19.

Két hónap tapasztalata alapján azt tudom mondani, hogy nekem eddig bevált. A ciklus előtti mellfeszülés, puffadás lecsökkent, az ilyenkor szokásos pattanások nem jöttek elő. Kellemes, finom, tiszta illata van, nálam ez nagyon fontos szempont, valamint az is, hogy nem ragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Vanília

2016. február 5.

Körülbelül fél éve használom a ciklusbarát krémet (még mindig tart az első flakon! - de már beszereztem a következőt) és csak jót tudok mondani róla. Nyilván nem az állaga, illata a legfontosabb, de azért említésre méltó infó, hogy kellemes krémről van szó, finom, könnyen eldolgozható. A hatása szerintem nagyon jó. Negyvenen túl kezdett kicsit szétcsúszni a ciklusom és azt visszaállította. Más pozitív hatásról nem tudok beszámolni (bár mintha kicsit energikusabb lennék), de amire vettem, azt beváltotta:) Jó szívvel ajánlom annak, aki nem akar erős(ebb) mesterséges hormonkészítményekkel segíteni magán hasonló esetben. Bioáruházakban is lehet kapni, nem csak online.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice