Women'Secret

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ada992, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Az Oasis átlátszó, friss, türkiz vízbe juttat. A fejjegy egy citrusos koktél, mely mentával keveredik, a szívjegyben pedig aromás fűszerekkel, mint a levendula és leheletnyi jeges tea. Olyan illat tárul elénk, mely intenzív frissességet hoz a nyári forróságba.

JuliannaS

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 16.

Fantasztikus! Én nem tudtam, hogy pontosan milyen illatot is keresek, mi illik hozzám, a DM-ben bukkantam rá és azonnal beleszerettem. Rettentően kellemes az illata, nem kifejezetten nyárias, így egész évben lehet használni (legalábbis szerintem). Az illat sokáig érezhető, de mégsem olyan tolakodó. Kicsit gyorsan fogy, de így van ez a testpermetekkel. Sajnos én egyszer leejtettem és ezáltal eltört a spray feje, így ki kellett cserélnem egy másik, alig használt testpermetem fejére, de ez tényleg csak az én hibám. Szóval összegezve nekem 10/10.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

megartron

2019. augusztus 10.

Kiárusításon vásároltam 1500ért. Nagyon megérte, szeretem, sokáig érzem az illatát, szuper jó a kiszerelése is. :) Nyárra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

sprefectesse

2019. június 16.

Egyszerűen imádom, nyáron mindig ez van rajtam. Ruhán, vagy a hajamra fújva még tartósabb, de mivel elég nagy kiszerelés, az se vág földhöz, ha frissítgetni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

elina12

2019. június 5.

Nagyon szeretem. Meleg időben ez a tökéletes illat, én mindig ezt használom nyáron. Egy pancsolás után nagyon jó érzés magamra fújni.:D Tartósnak is egészen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

bogiiiiiixxx

Korcsoport: < 18
2019. április 14.

Nagyon szeretem😍 tartós az illata van🌷 csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 14.

Nagyon szeretem😍 tartós az illata van🌷 csak ajánlani tudom

Effi

2019. március 12.

Olyan illatot kerestem, ami nem tolakodó, melegebb időben nem lesz migrénem tőle, ami könnyű és friss. Először megijedtem, mert nagyon fűszeresnek éreztem, de leszáradás után igazán kellemes lett. Finoman érezni szinte egész nap, én csak kettőt fújok reggel a nyakam két oldalára belőle. A hajon nagyon megmarad. Minden illatot megunok elég hamar, úgyhogy nem is keresek utánpótlást belőle, egynek viszont jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

dorinakemeny

2018. szeptember 25.

Még a nyár elején szereztem be. Először soknak tűnt az illata, de miután leszárad a bőrön csodálatos lesz. <3 Meg vagyok elégedve a tartósságával is. Nekem 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

marlu

2018. szeptember 24.

Nagyon szeretem, már egy éve használom. Kellemes, könnyed nyári illat. Én is azt hittem, hogy nem lehet sokáig érezni rajtam (mivel én nem érzem), de munkatársaim folyamatosan dicsérik és az én orromat is meg szokta csapni otthon estefelé, pedig csak reggel fújom be magamat (igaz akkor az egész testemet).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Babika20

2018. július 20.

DM-ben 2300 Ft. Nagyon fincsi illat, szerintem nem tolakodó, nőises és frissítő. Tartósnak hát rajtam annyira nem tartós, de hajon pl. jól érződik. Finom permetet fúj, nagyon minimálisan alkoholos de gyorsan elpárolog. Ár érték arányban szerintem jó vétel, szép a csomagolás is. Könnyű, mert műanyag, táskában sem sajnálom hurcibálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

fethadri

2018. július 6.

Nagyon kellemes finom friss nyári illat. Nem győzöm bezsebelni a bókokat. Nagyon sokáig lehet érezni reggel 2 fújás és szinte egész nap érzem magamon. Egyáltalán nem tolakodó, és nem erős illat. Egyszerűen szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 42090

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.