Women'Secret  Feminine

Women'Secret Feminine

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: équilibrer, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   50 ml és 100ml
Lelőhely:   Women'Secret üzletek

GNóri

2016. február 24.

Meglepődtem a negatív véleményeken, és azon is, hogy még nem véleményeztem:D Szerintem ez egy szerethető illat. Egyszerű, de szerethető. Kedves, életvidám, pezsgő, nőcis illat, édes, de rajtam van egy kis fanyarsága. Rohangálós fújkálósnak tökéletes, főleg, hogy én egy nagy áruházban, a selejtes áruk között találtam, a sérült papírdoboz miatt 1500 ft-ért. Rajtam egyébként nagyon hasonlít a Madame Gres-re.

Kiegészítésképp az illatjegyek:
Fej: zsálya, citrusok, keserűnarancs, bergamott
Szív: gyöngyvirág, alma, jázmin
Alap: szantálfa, cédrus, pézsma, praliné

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Kiegészítésképp az illatjegyek:
Fej: zsálya, citrusok, keserűnarancs, bergamott
Szív: gyöngyvirág, alma, jázmin
Alap: szantálfa, cédrus, pézsma, praliné

csikosmatyas

2014. február 23.

Ajándék volt, el fog fogyni, mert annyira nem rossz, de magamnak nem választottam volna. Az illata kb. mint az Ambi Pur Nat.Geo. Japan Rituals 3 légfrissítőnek, a Tezenishez képest még így is fényévekkel jobb.
up1: kap még egy csillagot, azért a csodától messze van, de így pár heti használat után egész megkedveltem, tulajdonképpen egy szerethető illat, ebben az árkategóriában egész jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 23.

Lara5

2013. augusztus 30.

Nekem ő a "nyaralós" parfümöm. 40 fokban, melegben semmi kedvem a nehéz méregdrága parfümjeimet magamra fújni, ez viszont annyira könnyű kis nőies, friss gagyi illat, hogy még nagy melegben is elviselem magamon. Nem túl tartós, de nem is várható el tőle ennyi pénzért. Könnyű, lenge nyári napokhoz, estékhez tökéletes társam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

aidanne

2013. augusztus 3.

Mikor rákerestem erre a parfümre,igen meglepődtem a véleményeken. Őszintén szólva a kedven parfümömhöz hasonlít,emlékeztet az illata.Mivel nem tudom egyenlőre megvenni magamnak, ezt szereztem be helyette,s őszintén mondom: nagy becsben tartom.Mivel télen vettem egy szettben lehetett kapni,s tartozott hozzá egy testÁpoló.Igazán tartós,nagyon szeretem.Így nyáron mikor magamra kenem olyan tartós,mintha maga a parfümöt viselném.Kifinomult illatot érzek benne.Nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Amanda

2012. december 29.

Előre is elnézést azoktól akik szeretik és használják, de ez egy szubjektív vélemény lesz.
Édeskés tucatillat. Egyszer hozzámkerült egy 50 milis példány, de nagyon nehezen sikerült megszabadulnom tőle. Érezhetően nem sok fantáziát tettek az illatba, de legalább az ára is ennek megfelelő. Az már más kérdés, hogy picivel többért, már finomabbnál, finomabb parfümök kaphatóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

anita

2012. november 16.

Pár perc elteltével tisztulás után nagyon kellemes illat. A ruhámon illetve a hajamon sokkal tovább érződik, mint bőrön. Nagyon megszerettem, télen-nyáron megállja a helyét :) Az egyetlen problémám vele a kupakja. Nagyon erősen záródik, mindig küzdenem kell vele és a szóró fejet is sikerült letörnöm így az lejár, de magának az üvegnek (100ml) nagyon jó fogása van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Naomi080

2012. augusztus 6.

Hát ezt a parfümöt csak locsoláshoz ajánlom a pasiknak :D Borzalmas az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Hát ezt a parfümöt csak locsoláshoz ajánlom a pasiknak :D Borzalmas az illata!

Lillacc

2012. június 8.

Borzalmasan mű. Olcsó, bazári illat. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Borzalmasan mű. Olcsó, bazári illat. :(

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate